- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
bok svima,ja se baš i ne razuimjem u glazbu ali sviđaju mi se pisme od lady gage.Možete li mi preporučiti pjevačice koje pjevaju slični stil?
Beyonce, Britney Spears, LadyTron
bok svima,ja se baš i ne razuimjem u glazbu ali sviđaju mi se pisme od lady gage.Možete li mi preporučiti pjevačice koje pjevaju slični stil?
MTV
Hvala za pjesmu. Fantasticna je.
___
Po meni nema emotivnije i iskrenije glazbe od ove(mislim na sevdalinku).
Po meni nema emotivnije i iskrenije glazbe od ove(mislim na sevdalinku).
Kada ti je jednom prilikom Goran Bregović doveo Velikog(za mene) Iggy Pop-a-kojeg su dočekali cigani , i počeli svirati Iggy je zaplakao i rekao: nema emotivnije i iskrenije glazbe ,gdje sam bio do sada,moje je ništa prema ovome.ovo izvire iz srca.
























)

























