- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
hehe evo ako ko oce skidat live video i ima par albuma moze ovdje besplatno i legalno
username je coop14
password egg44
Ja isto sad počeo slušat BucketHeada..Lik izgleda kao da mu fali par dasaka u glavi
al' gitaru svira premoćno
!
Ja isto sad počeo slušat BucketHeada..Lik izgleda kao da mu fali par dasaka u glavi
al' gitaru svira premoćno
!
haha kakve sam sve price cuo....
npr.. da stvara pjesme uz hardcore porn i to ga je ozzy vidio
btw on ga je bio pitao da svira za njega al moral je skinut masku i kantu sa glave
pa je odbio
isto dok je bio sa GnR htio je ic u rat u afganistan al mu je axl obecal da ce ga odpeljat u
disneyland pa je ostal
Ja isto sad počeo slušat BucketHeada..Lik izgleda kao da mu fali par dasaka u glavi
al' gitaru svira premoćno
!
haha kakve sam sve price cuo....
npr.. da stvara pjesme uz hardcore porn i to ga je ozzy vidio
btw on ga je bio pitao da svira za njega al moral je skinut masku i kantu sa glave
pa je odbio
isto dok je bio sa GnR htio je ic u rat u afganistan al mu je axl obecal da ce ga odpeljat u
disneyland pa je ostal
I da su ga kokoške izgrebale po licu kad je bio mali,pa da nosi masku i kantu
.
U zadnje vrijeme slušam Sade i njen novi album, prvi nakon 10 godina. Jednostavno ona je kraljica laganica i opuštajućih ritmova koje upotpunjava svojim prekrasnim glasom a mnoge druge zvijezde i wannabe zvijezdice joj nisu ni do koljena jer se rijetki od njih mogu pohvaliti da prodaju preko 50 mil. albuma u karijeri!! Ujedno puno tog slušam ali uvijek sa vratim na na meni najdražu pjevačicu i njen bend " Sade" 






































