Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.611.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

   <--------   xD

 

.ılı.|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|.ılı. ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Queen -

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

.ılı.|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|.ılı. ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 2:34 (imager1).
16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
hrvatskafarkasevec kaže...

 

Slusam Frozen brains tell no tales i skontam nesto (vidi sliku), na njegovim koncertima je kao na Thompsonovim samo s "druge" strane.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

hehe evo ako ko oce skidat live video i ima par albuma moze ovdje  besplatno i legalno 

username je coop14

password   egg44

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 21:07 (hrvatskafarkasevec).
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
M_dipl. kaže...

Ne znam je li itko postao dosad, ali Bog je izdao novi album: 

 

nije lose al trenutno mi vokal smeta 

neznam vec kolko slusam dck i bucketa posto mi visak

Death Cube K
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

ja ih jos otkrivam ovaj bucket ima oko 30 solo albuma i jos oko 60 nastupa na tuđim pa treba to sve preslusat 

a jos dođu 2-3 godisnje 

btw sivđa mi se pjesma 

 

ovo mi se jako sviđa sam nigdje nemogu nac bez crysisa 

 

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 0:37 (hrvatskafarkasevec).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Meni je ovo jedan od najboljih gitarista,šteta što je dobio ALS.

Jason Becker-

Jason Becker-

I evo još malo.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar Colonel Miles Quaritch is my hero
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Ja isto sad počeo slušat BucketHeada..Lik izgleda kao da mu fali par dasaka u glaviIzlanuo se al' gitaru svira premoćnoNamigiva!

Punk's not dead!!!!
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
doctor_crash kaže...

Ja isto sad počeo slušat BucketHeada..Lik izgleda kao da mu fali par dasaka u glaviIzlanuo se al' gitaru svira premoćnoNamigiva!

haha kakve sam sve price cuo....

npr.. da stvara pjesme uz hardcore porn i to ga je ozzy vidio 

btw on ga je bio pitao da svira za njega al moral je skinut masku i kantu sa glave

pa je odbio 

isto dok je bio sa GnR htio je ic u rat u afganistan al mu je axl obecal da ce ga odpeljat u 

disneyland pa je ostal 

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 12:58 (hrvatskafarkasevec).
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
hrvatskafarkasevec kaže...
doctor_crash kaže...

Ja isto sad počeo slušat BucketHeada..Lik izgleda kao da mu fali par dasaka u glaviIzlanuo se al' gitaru svira premoćnoNamigiva!

haha kakve sam sve price cuo....

npr.. da stvara pjesme uz hardcore porn i to ga je ozzy vidio 

btw on ga je bio pitao da svira za njega al moral je skinut masku i kantu sa glave

pa je odbio 

isto dok je bio sa GnR htio je ic u rat u afganistan al mu je axl obecal da ce ga odpeljat u 

disneyland pa je ostal 

I da su ga kokoške izgrebale po licu kad je bio mali,pa da nosi masku i kantu Cool.

Punk's not dead!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Louis Armstrong - What a wonderful world

 

Grace Jones - La vie en rose

 

David Gilmour - Red sky at night

 

ZZ Top - Blue jeans blues

17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
The Man kaže...

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
18 godina
offline
Slušaona

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 4:47 (VirtUoso).
16 godina
offline
Slušaona

U zadnje vrijeme slušam Sade i njen novi album, prvi nakon 10 godina. Jednostavno ona je kraljica laganica i opuštajućih ritmova koje upotpunjava svojim prekrasnim glasom a mnoge druge zvijezde i wannabe zvijezdice joj nisu ni do koljena jer se rijetki od njih mogu pohvaliti da prodaju preko 50 mil. albuma u karijeri!! Ujedno puno tog slušam ali uvijek sa vratim na na meni najdražu pjevačicu i njen bend " Sade" Cool

a šta reć..
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

znam da sam vec dosadan al moram ovo stavit preljepo je

 

Death Cube K
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Prezakon pisma!

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

 

  Već 35 minuta slušam u repaitu,dobar je taj Rundek uživo.

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Još jedna prezakon pisma!

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
18 godina
offline
Nightmare Outdoor 2009 Terror area (o.a. Noisekick

Što vam je teško staviti ime izvođača? Da znamo što možemo očekivati

 

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Dejvid Bovi FTW Cool

 

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
17 godina
offline
Slušaona

Evo jedne pjesme za razbiti depresiju.

 

18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

Opaka pjesma... Opaki bend...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Za mene,svestrane,schizofrenicare,paranoike,cinike,sadiste,mazohiste,narcise...sve razne čudne stvorove...

 

     

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno najdraže, ne mogu ih se naslušat :D

 

Copyright © 2008 Infinitemind Inc. All rights reserved.
18 godina
offline
Slušaona

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Fućkaj ga!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice