- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
chris rea-the best of 2cd 2009,nevjerojatno je kako su kvalitetno uspjeli remasterirati pjesme stare preko 20 godina
Dobra grupa ,ajd pokušaj slušati Nick Cave-a,on mi je za nijansu bolji vokal. A mene sestra nagovorila da joj pustim The Essential song od Janis Joplin ,pa ja nakraju ostao začaran glasom,izvedbom,pesmama i to neprekidno slušam; evo neke-
i malo šminke
Jel zna netko trance/house pjesmu koja počinje sa saksofonom ili nekim puhačkim glazbalom
popularna je
Jel zna netko trance/house pjesmu koja počinje sa saksofonom ili nekim puhačkim glazbalom
popularna je
Ma čovjeće ima ih na stotine, meni prva opala ta na pamet.
,potraži u nekom techno remixu i potraži DJ Shantel, kod njega poćinje svaka sa puhaćkim instrumentom. Mah dosta svakome sam loncu poklopac.
Uf uz harisa je bilo opakih fešti...
Ništa slično :) Danas sam u metal/pank/crust moodu...
Hoću?Neću!- Preko zidova nacionalizma i rata (neam videa ni pjesme nigdje)
U meni se stvara nekakav cudan osjecaj mjesavine mrznje, bjesa i razocaranosti. Serj Tankian i Shana Halligan vidjeli su Bucketheada (i zao mi je sto je napravio pjesmu s njima).
Ja ga vjerovatno nikada u zivotu necu uzivo vidjeti, kada sve zavrsi, biti cu pokopan uz neku njegovu pjesmu, a da ga nikada ne cujem uzivo....
Zao mi je.







































