Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.612.454
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
eterna luchar kaže...

Nova/stara stvar starih legendi panka...

Požežani legende, s kktzom na chelu :)

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Evo malo modernog metala, nisam baš ljubitelj ovog žanra ali prolazi ova stvar

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Alice in chains

Serenity Now!
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona

Ova mi je najjača na novom albumu od

sticky boredom with a book:S
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

evo moj last.fm profil... KLIK

A life? Cool! Where do I download one of those?
16 godina
offline
RE: Slušaona

chris rea-the best of 2cd 2009,nevjerojatno je kako su kvalitetno uspjeli remasterirati pjesme stare preko 20 godina

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

Death Cube K
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
hrvatskafarkasevec kaže...

evo jedna kraca ima odlican solo 

 

Lik,hvala na preporuci. Do jaja izvodjac.

 

stvar mi je odlicna.

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 6:38 (VirtUoso).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Sviđa mi se. Vokal i smaa glazba me nekako ispunila čudnim osjećajem.

 

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

- predobro, čovjek je sam otpjevao stvar...

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
VirtUoso kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

evo jedna kraca ima odlican solo 

 

Lik,hvala na preporuci. Do jaja izvodjac.

 

stvar mi je odlicna.

evo par sa istog albuma mozda ti se svidi

 

 

 

Death Cube K
17 godina
offline
Slušaona

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Raving Rabbid kaže...

Sviđa mi se. Vokal i smaa glazba me nekako ispunila čudnim osjećajem.

 

Dobra grupa ,ajd pokušaj slušati Nick Cave-a,on mi je za nijansu bolji vokal. A mene sestra nagovorila da joj pustim The Essential song od Janis Joplin ,pa ja nakraju ostao začaran glasom,izvedbom,pesmama i to neprekidno slušam; evo neke-

 

 

 

 

  

 

i malo šminke

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 19:52 (Bzik).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

bas me zanima gdje se njih troje naslo

 

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 20:14 (hrvatskafarkasevec).
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
jbhrvatskafarkasevec kaže...

bas me zanima gdje se njih troje naslo

 

jbt navukli ste me na buckethead...serj je legenda dobra su kombinacija.

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

evo jedna sa nebas popularnog albuma

 

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 20:43 (hrvatskafarkasevec).
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Damir Imamović- Majka Muju mlada oženila
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Jel zna netko trance/house pjesmu koja počinje sa saksofonom ili nekim puhačkim glazbalom

popularna je

Da je baba muško - deda bi bio gay
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Mitch kaže...

Jel zna netko trance/house pjesmu koja počinje sa saksofonom ili nekim puhačkim glazbalom

popularna je

Ma čovjeće ima ih na stotine, meni prva opala ta na pamet.

 

,potraži u nekom  techno remixu i potraži DJ Shantel, kod njega poćinje svaka sa puhaćkim instrumentom. Mah dosta svakome sam loncu poklopac.

17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Mitch kaže...

Jel zna netko trance/house pjesmu koja počinje sa saksofonom ili nekim puhačkim glazbalom

popularna je

Da nije možda

.

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Mitch kaže...

Jel zna netko trance/house pjesmu koja počinje sa saksofonom ili nekim puhačkim glazbalom

popularna je

ili možda ova

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Einstürzende Neubauten -

The Cramps -

Shonen Knife -

 

Smijeh

Ende Neu
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 4:38 ((s)izgoreo).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
18 godina
offline
Slušaona

Je da je narodnjačka ali pjesma i pol:

 

 

I još jedna njegova

 

Kad se sjetim lokalne birtije i moj ludih dana kad sam sluša samo i samo njega - sve je pucalo

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 18:56 (Armor).
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you. -Muhammad Ali
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Armor kaže...

Je da je narodnjačka ali pjesma i pol:

 

 

I još jedna njegova

 

Kad se sjetim lokalne birtije i moj ludih dana kad sam sluša samo i samo njega - sve je pucalo

Uf uz harisa je bilo opakih fešti...

 

 

Ništa slično :) Danas sam u metal/pank/crust moodu...


Hoću?Neću!- Preko zidova nacionalizma i rata (neam videa ni pjesme nigdje)

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 19:37 (eterna luchar).
18 godina
offline
RE: Slušaona
eterna luchar kaže...

Uf uz harisa je bilo opakih fešti...

 

 

Bilo je itekak, ja i frend smo noćima ubijali đuboks s njim :)

 

Bil je tu i

Čovjek je jako, mnogo legendaran

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

Evo meni je ovaj full cool video od

. Inače to nije njihova pjesma nego obrada.. Sad nezz koji band? Žena nije baš neš pretjerano sexy, ali je ispalo super sa snimkama banda i prati priču..Cool

sticky boredom with a book:S
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

U meni se stvara nekakav cudan osjecaj mjesavine mrznje, bjesa i razocaranosti. Serj Tankian i Shana Halligan vidjeli su Bucketheada (i zao mi je sto je napravio pjesmu s njima).

 

Ja ga vjerovatno nikada u zivotu necu uzivo vidjeti, kada sve zavrsi, biti cu pokopan uz neku njegovu pjesmu, a da ga nikada ne cujem uzivo....

 

Zao mi je.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice