Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.611.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Lily Allen -

Lily Allen -

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 9:46 (Razer_Copperhead).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Malo predugo sam slusao liberty city rock radio u GTA4 pa sad slusam cijeli dan

( inace u igri nije ta stvar nego
). 

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

Presavršena pjesma. Obavezno poslušajte. Čisti klasik... Belji se

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Horagio kaže...
calypso kaže...
Bzik kaže...

 

 

Obe su pjesme predivne
----------------------------------------------------------------------------

 (ovdje je samo dio)

 - tip je zakon

Kud pobogu staviš The Gummy Bear Song među ovo?

(Znao sam da će to netko pitat)

Malo za zayebanciju ;)

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
sauron_15 kaže...

Hm, nema Josipa Broza Tita ni Chuck Norris-a-a da nebude samo offtopic ,ovo mi je budilica ujutro radi dobrog intra! mada ni stvar nije loša

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

po meni daleko najbolji izvođač na svitu

 

da mi se nać na ovakon koncertu sve bi da!

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 21:37 (dr. zlo).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Onda si poslušaj ovo. Orgazmična pjesma i ultimativni hit... Belji se

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
18 godina
offline
Slušaona

Dečki malo živosti

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
The Man kaže...

Onda si poslušaj ovo. Orgazmična pjesma i ultimativni hit... Belji se

 

ništa naprema Tiestu.....nema jače stvari nego kad 100.000 ljudi piva Love Comes Again

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 21:51 (dr. zlo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
HCSC kaže...

Dečki malo živosti

 

a kakvo je to urlikanje!

18 godina
offline
RE: Slušaona
dr. zlo kaže...

a kakvo je to urlikanje!

Pitanje je tvojih zvučnika ili? Treba znat slušati i čuti.

 

nije za mazice.

16 godina
offline
RE: Slušaona
dr. zlo kaže...

po meni daleko najbolji izvođač na svitu

 

da mi se nać na ovakon koncertu sve bi da!

Od Tiesta samo mogu smislit stare stvari,čovjek je sell-out.Nikad ga nisam volio sad još manje.

 

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Kako se zove ona pisma od Metallice šta je sad na reklami za neko pivo(nez koje) i za njihov koncert? Ta mi je jedina dobra od metala.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
eterna luchar kaže...

Malo stare škole 

*nije za ljubitelje soft glazbe

neka grajndara

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 3:08 (domba_Os).
17 godina
offline
Slušaona

TiONiO
16 godina
offline
Slušaona

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Za ljubitelje ZZ Topa!

 

od vecine izvodjaca koju slusam imam sve studijske albume, i odlucio sam sve to preslusati i napraviti si the best of cd-ove! evo, prvo sam napravio zz topa. prvi cd je kombinacija bluesa, balada, i rock n rolla, dok drugi vuce na heavy metal. naravno imaju oni jos puno dobrih pjesama, ali ovo mi je best of best. prvi cd mi je puno drazi :)

 

cd 1

 

she loves my automobile

hi fi mama   

bar b-q

apologies to pearly

certified blues 

don't tease me

i wanna drive you home

waitin' for the bus

goin' down to mexico

lowdown in the street

just got back from baby's 

 - cover

a fool for your stockings

2000 blues

i need you tonight  

leila

rough boy

it's so hard

blue jean blues  

joe blues

 

cd 2

 

i got the six  

can't stop rockin'

got me under pressure

give it up

sharp dressed man

doubleback

gimme all your lovin'

just got paid  

brown sugar  

 

cheap sunglasses

la grange

tush

fuzzbox voodoo

planet of women

stages

 

nisam mogao staviti vise linkova, nema bas na yt tih pjesama

 

17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
dr. zlo kaže...

Kako se zove ona pisma od Metallice šta je sad na reklami za neko pivo(nez koje) i za njihov koncert? Ta mi je jedina dobra od metala.

Enter Sandman

Fućkaj ga!
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
18 godina
offline
Slušaona

Nešto

za ovu temu.  (orkestar/klasika, da nebi bilo da nisam reko šta je Smijeh)

 

Jaaako, jako dobro!  Nebi vjerovo...  samo da je bar kvaliteta zvuka bolja. Neodlučan

 

EDIT: Link updatean s boljom verzijom.

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 20:51 (zv'jer2).
18 godina
offline
Slušaona

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Gledam

,zašto Bucket mazi zidIzlanuo se,zna netko objasnit?

Punk's not dead!!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
doctor_crash kaže...

Gledam

,zašto Bucket mazi zidIzlanuo se,zna netko objasnit?

Suši prste na zidu da mu nebudu vlažni kad prebire po žicama.A evo kako izgleda to,kad djevojka kupuje gitaru:

 

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Nova/stara stvar starih legendi panka...

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

evo jedna kraca ima odlican solo 

 

Death Cube K
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
M_dipl. kaže...
Dragon23288 kaže...

Za ljubitelje ZZ Topa!

 

prvi cd je kombinacija bluesa, balada, i rock n rolla, dok drugi vuce na heavy metal.

 

Sve OK, ali ne bih se baš složio da išta od ZZ Topa vuče na heavy metal. (ukusi se razlikuju)

mislim da imas pravo, ali ne znam gdje drugo da svrstam pjesme poput i got the six. 

 

ali kako ja volim reci, postoje samo dva zanra, glazba koju volim i glazba koju ne volim :)

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
17 godina
odjavljen
offline
RE: Slušaona
The Man kaže...

toooo!!! i meni odlicna, everythings ruined i RV , starije ali ... a kad smo vec kod njih, faith no more je nesto najbolje sto se pattonu desilo.. ne svidaju mi se mr.bungle, general patton, phantomas itd... tomahawk mi je ok

 

 

 

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
18 godina
offline
Slušaona

 

btw lik je legenda, kakvu vibru napravi po party-ima, rastura do "boli" Ako nekog zanima to bi izgledalo

, snimka i nije nešto, usput i sam sam bio tamo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice