Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.610.319
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Sum_of_all_fears kaže...

. Epic.

Istina, epic pjesma, samo mrvicu over used - čuješ ju u svakom drugom fragmovieu/traileru.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Bzik kaže...

Evo u Vž-u kišica polako rominja, pa mi nekako najviše odgovara nešto takvo:

 

 

,

 

  Vinko Coce -Ribari,klapa Maslina-da temogu pismom zvati.....

ma da ali ovo je ipak bolja verzija ili..?:



edit: dobar je i spalatoNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2010 19:55 (seneka).
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

E, ljudi, kak se zove ona stvar od Hladnog Piva, idu rječi: "Bježim, odlazim, van iz ovog grada..."

God is an American
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
trackmanijak kaže...

E, ljudi, kak se zove ona stvar od Hladnog Piva, idu rječi: "Bježim, odlazim, van iz ovog grada..."

link

Nothing is true, everything is permitted...
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona


prekrasna pjesma...

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

- prekrasna pjesma

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar Colonel Miles Quaritch is my hero
18 godina
offline
Slušaona

 

jeeeej

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Tomislav95 kaže...

Zaljubio sam se u tu pjesmuOsmijeh

A ja sam se zaljubio u

.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar Colonel Miles Quaritch is my hero
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
I.Kk kaže...
Tomislav95 kaže...

Zaljubio sam se u tu pjesmuOsmijeh

A ja sam se zaljubio u

.

Skinio sam jučer cijeli album The matter of life and deatha al još nisam poslušao tu

Fućkaj ga!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
seneka kaže...
Bzik kaže...

Evo u Vž-u kišica polako rominja, pa mi nekako najviše odgovara nešto takvo:

 

 

,

 

  Vinko Coce -Ribari,klapa Maslina-da temogu pismom zvati.....

ma da ali ovo je ipak bolja verzija ili..?:



edit: dobar je i spalatoNeodlučan

Seneka!!! pratim tvoje postove i šta da kažem o tebi nego da pomažež ljudima U nevolji oštroumno i u tišini, više nego tko od nas, i volio bih doista da čujem tvoj izbor glazbe ,makar mislim da ti to zadržavaš za sebe jer te dosad nisam vidio na ovoj temi, gledaj za mene je orginal ono kaj ljudi stvore iz svoje mašte, vizualizacije ... (i to poštujem više nego sebe) zato mi je original bolji, a da nebude off..evo orgin jedne za koji ljudi valjda nikad ćuli;

i njezine inačice koja je žarila i palila ....

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Miles Davis - Blue in Green

 

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Tupac, N.W.A , Eazy E , Ice Cube , Snoop Dogg,Eminem,Elvis,Hendrix,Marley Bob,50 Cent,Dr. Dre,Waren G,DMX(RAPER),Lil Wayne,The Game,Bee Gees,MC Hammer,Coolio,Sugarhill Gang,Some good shit!!!
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
Assassin kaže...
trackmanijak kaže...

E, ljudi, kak se zove ona stvar od Hladnog Piva, idu rječi: "Bježim, odlazim, van iz ovog grada..."

link

Hahaha! Dobar, dobar

God is an American
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

  (beautiful)

 

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

UP THE IRONS!!!

Fućkaj ga!
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Tomislav95 kaže...

UP THE IRONS!!!

Dobra mi je ta pjesma.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar Colonel Miles Quaritch is my hero
17 godina
odjavljen
offline
Slušaona

meni je ova ok

 

i solve my problems with the gun
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Tomislav95 kaže...
I.Kk kaže...
Tomislav95 kaže...

Zaljubio sam se u tu pjesmuOsmijeh

A ja sam se zaljubio u

.

Skinio sam jučer cijeli album The matter of life and deatha al još nisam poslušao tu

Stvarno bi trebao poslušati FtGGoG. Pjesma je fantastična.

(ovdje Bruce stvarno dokazuje da zaslužuje nadimak "Air Raid Siren")

16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Slusam sebe.

 

Danas sam nastavniku gitare odvirao Buckethead - Whitewash, bio je zapanjen (akustika je bila divna svi su ucenici prestali i disati).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
Mentalist kaže...

Slusam sebe.

 

Danas sam nastavniku gitare odvirao Buckethead - Whitewash, bio je zapanjen (akustika je bila divna svi su ucenici prestali i disati).

daj posnimi to malo da i mi cujemo 

Death Cube K
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
hrvatskafarkasevec kaže...
Mentalist kaže...

Slusam sebe.

 

Danas sam nastavniku gitare odvirao Buckethead - Whitewash, bio je zapanjen (akustika je bila divna svi su ucenici prestali i disati).

daj posnimi to malo da i mi cujemo 

Odsviraj mu serranu ili images of Jasona Beckera i bit će još više zadivljen(samo moja dva centa).

- prebaci na 2:35

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 13:14 (I.Kk).
17 godina
odjavljen
offline
Slušaona

ne znam ako ste culi ili ako vas je briga ali umro pjevac TYPE 0 NEGATIVE-a u 48. god

i solve my problems with the gun
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
I.Kk kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Mentalist kaže...

Slusam sebe.

 

Danas sam nastavniku gitare odvirao Buckethead - Whitewash, bio je zapanjen (akustika je bila divna svi su ucenici prestali i disati).

daj posnimi to malo da i mi cujemo 

Odsviraj mu serranu ili images of Jasona Beckera i bit će još više zadivljen(samo moja dva centa).

- prebaci na 2:35

ok je to al mi

ljepsa pjesma 

al sa Colme mi je ova najjaca

 

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 13:30 (hrvatskafarkasevec).
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
The Man kaže...

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
hrvatskafarkasevec kaže...
I.Kk kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Mentalist kaže...

 

Danas bi trebala doci SoundBlaster-ica, jedva cekam da cujem (iako se cini da je slaba kvaliteta, pa krci).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

epic beat

9A3BMQ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice