Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.608.568
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

I to se zove...Legend...

 

18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Novi album cypress hilla rise up :D sve pjesme su predobre

https://www.youtube.com/user/CypressHillification?feature=mhw5

Prodajem USB 2.0 Flash drive 16GB KINGSTON DataTraveler 102 nove, zapakirane s jamstvom 5 godina za 180kn, novi su 300kn.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

.ılı.|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|.ılı. ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
17 godina
offline
RE: Slušaona
sk8 4 life kaže...

evo ako netko ima last fm..nek me doda

i mene:

 

http://www.last.fm/user/BORG_CRO

http://hr-invites.com/register.php?do=signup (chiteri i trejderi nisu dobrodošli) ; last.fm: BORG_CRO
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

 

 

 

<------- Meni naj strana pjesma...:D

.ılı.|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|.ılı. ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 23:15 (imager1).
17 godina
offline
Slušaona

danas sam kod frenda u autu sluso nekakvu muziku onak slicno je tehnu i houseu al nema puno rijeci nego ima jedan beat koji onak prevladava cijelu pjesmu nema puno promjena i nije afresivna ni teska kao sto techno zna bit..pal ak neko zna takvu slicnu muziku nek posta .. :D

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
lucky_look kaže...

danas sam kod frenda u autu sluso nekakvu muziku onak slicno je tehnu i houseu al nema puno rijeci nego ima jedan beat koji onak prevladava cijelu pjesmu nema puno promjena i nije afresivna ni teska kao sto techno zna bit..pal ak neko zna takvu slicnu muziku nek posta .. :D

 HAhaha kak sam se nasmijal,evo od milion pjesama te koncepcije to je bila baš ta:-)

 

17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
lucky_look kaže...

danas sam kod frenda u autu sluso nekakvu muziku onak slicno je tehnu i houseu al nema puno rijeci nego ima jedan beat koji onak prevladava cijelu pjesmu nema puno promjena i nije afresivna ni teska kao sto techno zna bit..pal ak neko zna takvu slicnu muziku nek posta .. :D

imaš gomilu party-a od ibize...itd. traju ti po sat vremena. Nisam ljubitelj te muzike ali mi seister ima gomilu party-a probaj nec neki "light" house party

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 10:56 (sk8 4 life).
17 godina
offline
RE: Slušaona
Bzik kaže...
lucky_look kaže...

danas sam kod frenda u autu sluso nekakvu muziku onak slicno je tehnu i houseu al nema puno rijeci nego ima jedan beat koji onak prevladava cijelu pjesmu nema puno promjena i nije afresivna ni teska kao sto techno zna bit..pal ak neko zna takvu slicnu muziku nek posta .. :D

 HAhaha kak sam se nasmijal,evo od milion pjesama te koncepcije to je bila baš ta:-)

 

me ne nekazem ja da tu stavite nema sanse da bi bas pogodili , nego mislim pjesme tog tipa ono ako mi se svidjelo tih par svidjet ce mi se valjda i ostale hehe

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

ovdje nešto fali...hm...ah nema Garfield-LŠ-a da nas pokrsti TD-om Belji seŠutim

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 20:39 (sk8 4 life).
18 godina
offline
Slušaona

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

evo jedna tuzna

 

(meni jedna od najljepsih)

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 19:39 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
offline
Slušaona

BOG I HRVATI
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 19:38 (ivan123).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Led Zeppelin, sve  Smijeh

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Prebrutalno...

 

 

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 20:54 (The Man).
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Sorry što duplam postove al zna netko koja je to pjesma u pozadini tamo kod The Anthem pjesme koju sam stavio?

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Evo u Vž-u kišica polako rominja, pa mi nekako najviše odgovara nešto takvo:

 

 

,

 

  Vinko Coce -Ribari,klapa Maslina-da temogu pismom zvati.....

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
I Am Alive kaže...

Sorry što duplam postove al zna netko koja je to pjesma u pozadini tamo kod The Anthem pjesme koju sam stavio?

to ti je Alex Gaudino-Destination Calabria- druga verzija ti je Enur-Calabria

16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
I Am Alive kaže...

Sorry što duplam postove al zna netko koja je to pjesma u pozadini tamo kod The Anthem pjesme koju sam stavio?

aha... sorry, nisam vidio drugi post...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2010 16:52 (I Am Alive).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

The Royal Philharmonic Orchestra - Hits of Pink Floyd

 

Shine on you crazy diamond

 

Hey you

 

Goodbye blue sky

 

nemam rijeci, komentara..uzivajte tko voli ovo :)

18 godina
offline
Slušaona

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
18 godina
offline
RE: Slušaona
Dragon23288 kaže...

Hey you

 

Goodbye blue sky

 

Te 2 pjesme su mi bile daaaleko najdraže kad sam imo 10-12 godina.  Nostalgija... Plač

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Armor kaže...

Čekaj malo, ti slušaš Mileta i Thompsona? Iznenađen

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
18 godina
offline
RE: Slušaona
The Man kaže...
Armor kaže...

Čekaj malo, ti slušaš Mileta i Thompsona? Iznenađen

Da i?

 

Ja sam bil na više koncerta jednog i drugog...

Dal te to boli ili?

 

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
18 godina
offline
RE: Slušaona
The Man kaže...
Armor kaže...

Čekaj malo, ti slušaš Mileta i Thompsona? Iznenađen

Here we go again... 

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
18 godina
offline
Slušaona

Ma da, kad me podhebavaju, a ja si to ne dam!

 

 

Ak treba puca sve!

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice