- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
I... Ovdje smo da dijelimo muziku, a ne TD-ove...
Satan s Pilgrims-Iskreno rećeno nikad nisam čuo za tu grupu a predobri su. A šta se garfilda tiće, ma pustite,neka se barem neko veseli i uživa u onome što obožava i radi, kada može.
I dajte si nađite život, a ne da se kostriješite svaki put kad vam Garfield (ili bilo tko drugi) da TD, prenaporno je više čitati postove povezane s Garfieldom... Ovdje smo da dijelimo muziku, a ne TD-ove...
još je više naporno čitat pametovanja i moraliziranja tipa getalife, licemjeri ste itd,
koliko god je nepotrebno obazirati se na gartrolla-LŠ, jednako toliko nam ne treba netko govoriti s visoka o tome,
ako on koristi svoje pravo djeljenja TD (par stotina td u ovoj temi), možemo to isto pravo i mi koristiti
ak moze nek netko stavi nesto od coldplaya i od U2
btw prolazim ovu temu ispocetka i slusam sve sta ste stavili i sve sami metalci xD
također puno pink floyda sam primjetio
Ahh kraljica noći , odmah sam prepozna ajaj nisam odmah treba je doc onaj poznati dio i sve se pokolopilo xD dobra je :)
a evi da ne bude totalno offf
ak moze nek netko stavi nesto od coldplaya i od U2
btw prolazim ovu temu ispocetka i slusam sve sta ste stavili i sve sami metalci xD
također puno pink floyda sam primjetio
Meni najbolje od Coldplay, stavlao prije u remixsevima ( na drugim forumima)
iliti čak pustio u opticaj u Vž. -i za mene ,a za mene najdraža od U2 koju nažalost možda nikad ćuli na ovom forumu ,pa evo
1.Tose proeski-ako me pogledas u oci
2.White snake-here i go again
3.Green day-st jimmy
4.Tose proeski-guility
5.Tose proeski-out of control
6.Idi svojim putem
7.pink-please dont live me
8.miso kovac-drugi joj rasplice kosu
9.drazen zecic-vladarice
10.drazen zecic-niko nema 2 života
mojih 10 komada
8.miso kovac-drugi joj rasplice kosu
he he Druugi joj raspliće kosu ,a ja joj plačam frizuru.srry































)



