Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.609.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Lijepa obrada, ali najjači su mi likovi ispod u komentarima pišu kao tko trewba sabbathe kad ima ovo, nevjerovatno kakvih ljudi ima...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
i_rambo_plache kaže...

 

 

I... Ovdje smo da dijelimo muziku, a ne TD-ove...

 

 

 

 

 

Satan s Pilgrims-Iskreno rećeno nikad nisam čuo za tu grupu a predobri su. A šta se garfilda tiće, ma pustite,neka se barem neko veseli i uživa u onome što obožava i radi, kada može.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 20:29 (Bzik).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

moja najdraza

17 godina
odjavljen
offline
Slušaona

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
i_rambo_plache kaže...

I dajte si nađite život, a ne da se kostriješite svaki put kad vam Garfield (ili bilo tko drugi) da TD, prenaporno je više čitati postove povezane s Garfieldom... Ovdje smo da dijelimo muziku, a ne TD-ove...

još je više naporno čitat pametovanja i moraliziranja tipa getalife, licemjeri ste itd, 

 

koliko god je nepotrebno obazirati se na gartrolla-LŠ, jednako toliko nam ne treba netko govoriti s visoka o tome,

 

ako on koristi svoje pravo djeljenja TD (par stotina td u ovoj temi), možemo to isto pravo i mi koristiti

 

 

 

BC2: NoobsMcKenzie_HR
18 godina
offline
Slušaona

   opet se prisjetih...

 

 

 

BTW, žalim Garfielda..  žalostan um..

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

18 godina
offline
Slušaona

18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Pulja kaže...

dajte nabacite neke dobre tehno pjesme

Serenity Now!
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
brentaal kaže...

najbolji metal band ikada, sjećam se kada sam čuo ovaj album ostao sam paf!

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

 

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

ak moze nek netko stavi nesto od coldplaya i od U2

btw prolazim ovu temu ispocetka i slusam sve sta ste stavili i sve sami metalci xD

također puno pink floyda sam primjetio

 

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Evo

koju je sa kojih 19 godina odsvirao Jason Becker.

 

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar http://fc03.deviantart.net/fs48/f/2009/178/7/3/Warhammer40k_SouvereignVenture_by_TheFirstAngel.jp
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

<3

ADD my Xfire : kruno1 ;))
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

The Beatles -

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Razer_Copperhead kaže...

The Beatles -

Hahah znao sam za ovu pjesmu ali da je spot ovako lud 0:07 hahahahah

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Eo nemojte me spopasst ali ovo je zadnje sto mi je ostalo, gledao sam uživo tako da je jaaaako drugačiji doživljaj, ako malo premotate vjerovatno ćete znati o čemu se radi

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
18 godina
offline
Slušaona

 

ovo treba prije spavanja, u mraku, na tiho..  da otputuješ...   ahhhhh  

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
eterna luchar kaže...

Eo nemojte me spopasst ali ovo je zadnje sto mi je ostalo, gledao sam uživo tako da je jaaaako drugačiji doživljaj, ako malo premotate vjerovatno ćete znati o čemu se radi

Ahh kraljica noći , odmah sam prepozna ajaj nisam odmah treba je doc onaj poznati dio i sve se pokolopilo xD dobra je :)

 a evi da ne bude totalno offf

 

Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing--RECI HVALA , bravo dobar decko
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
TopForumaš kaže...

ak moze nek netko stavi nesto od coldplaya i od U2

btw prolazim ovu temu ispocetka i slusam sve sta ste stavili i sve sami metalci xD

također puno pink floyda sam primjetio

 

Meni najbolje od Coldplay, stavlao prije u remixsevima ( na drugim forumima)

 

iliti
čak pustio u opticaj u Vž.
-i za mene
,a za mene najdraža od U2 koju nažalost možda nikad ćuli na ovom forumu ,pa evo

16 godina
protjeran
offline
Slušaona

1.Tose proeski-ako me pogledas u oci

2.White snake-here i go again

3.Green day-st jimmy

4.Tose proeski-guility

5.Tose proeski-out of control

6.Idi svojim putem

7.pink-please dont live me

8.miso kovac-drugi joj rasplice kosu

9.drazen zecic-vladarice

10.drazen zecic-niko nema 2 života

 

 

 

 

mojih 10 komada

Dubach
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Dubach-Orehovica kaže...

8.miso kovac-drugi joj rasplice kosu

 

he he Druugi joj raspliće kosu ,a ja  joj plačam frizuru.srry

17 godina
offline
Slušaona

Keep this topic alive!
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

  (cijeli prvi CD albuma The Wall, playlist na youtubeu - awesomeness :)

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

4chan always finds a way!
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

(ambient(odlicno bi pasalo uz stalkera Cool)

http://companyofheroesonline.tumblr.com/ Mocni Šaman Pustinjak
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

da se i ja malo priključim:

 

MOLIM VAS OTIĐITE NA OVU STRANICU KAKO BI MI POMOGLI PRI OSVAJANJU NAGRADE: http://www.e-castig.com/index.php?r=Fijh PUUNO HVALA! :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice