Nešto se je primirio Garfield.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Ovaj Grafield neko bahato stvorenje?
Ovaj Grafield neko bahato stvorenje?
Ma neeee, dečko samo ima istančan sluh pa ne može vjerovati kakvu kakofoniju slušamo ovdje.
Ovaj Grafield neko bahato stvorenje?
Ne razumijem zašto se još uvijek njime zamarate...
Ovaj Grafield neko bahato stvorenje?
Ne razumijem zašto se još uvijek njime zamarate...
onda nam nije dosadno, zar ne?
Ovaj Grafield neko bahato stvorenje?
A pojedinci su 3 puta gori od njega. Pustite čovjeka na mmiru i ne zamarajte se glupostima!
Ten Years After - Don't want you woman
The Doors - Hyacinth house
Creedence Clearwater Revival - Long as i can see the light
Grandfunk Railroad - Bad time
Albert King - Born under a bad sign
Jimi Hendrix - Freedom
Lynyrd Skynryd - That smell
Pink Floyd - Young lust
and so on..
Kada mi birokracija, drzava, moje greske, i sve ostale nevolje sjednu na zivac, nema nista sto mi bolje pase nego skuhati kavu, gledati zalazak sunca, i slusati glazbu..ovo je moj izbor glazbe :)
evo ako netko ima last fm..nek me doda






































