Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.598.085
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

...evo jedna

...Cool

...kaos...
17 godina
offline
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Evo dvije

 

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona
R.kelly-i belive i can fly
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
I.Kk kaže...

Evo dvije

 

Garfield strikes again.From the depths of the Internet his roar of awakening is heard with terror,the Dark One has healed his wounds and moved against the forum which cast him down and his vengeance shall be terrible.

Ubrzajte Altitudes do 1:55 tad je najbolji dio.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
18 godina
offline
RE: Slušaona
I.Kk kaže...
I.Kk kaže...

Evo dvije

 

Garfield strikes again.From the depths of the Internet his roar of awakening is heard with terror,the Dark One has healed his wounds and moved against the forum which cast him down and his vengeance shall be terrible.

Ubrzajte Altitudes do 1:55 tad je najbolji dio.

Garfield has no wounds, his holy flesh is immune to us, lesser beings...

 

Evo da ne bude off-topic: 

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 21:49 (zv'jer2).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

Ponekad bolje paše original, ali i ova verzija je mrak : )

"Why flying?Cose for tennis or football you need only one ball."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
i_rambo_plache kaže...

 

Prezarazna stvar...

Da(izdana 1966)makar mene više asocira na pra pra početke disco groznice, nego ova (izdana 1977)Rambo ti ćeš razumjeti šta želim reći,a da nebude ono! slušam staro

sa Neletom-iako se u tu svirku ne razumijem baš.(to su tekstovi, a ne nekog Eminema i  nekog centa ) ne omalovažavam nikakav stil glazbe sve je dobro, hi hi kaži mi šta slušaš i reći ću ti tko si !Izlanuo se

17 godina
protjeran
offline
Slušaona

Scala & Kolacny brothers - Engel (Rammstein cover)

 

 

 

btw, zasto garfield lš dijeli TD na svaki post od 40-e strane na ovamo? lol, koja upornost

 

 

Nobody expects the Spanish inquisition!
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

.ılı.|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|.ılı. ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Dvije pjesme, od glazbenika koji je usudujem se reci medju naboljim glazbenicima ikad, ako ikoga uopce mogu usporedjivati s njime. Po mojim mjerilima naravno..

 

David Gilmour - On an Island - odlican vokal, solo, ma sve - carobna kompozicija.

 

David Gilmour - Red sky at night - duboka, prozimajuca, prekrasna pjesma. Mozda najbolji instrumental koji sam ikada cuo. Ma, sigurno zapravo. 

 

 

18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Dragon23288 kaže...

Dvije pjesme, od glazbenika koji je usudujem se reci medju naboljim glazbenicima ikad, ako ikoga uopce mogu usporedjivati s njime. Po mojim mjerilima naravno..

 

David Gilmour - On an Island - odlican vokal, solo, ma sve - carobna kompozicija.

 

David Gilmour - Red sky at night - duboka, prozimajuca, prekrasna pjesma. Mozda najbolji instrumental koji sam ikada cuo. Ma, sigurno zapravo. 

 

 

 

:)

Nothing is true, everything is permitted...
17 godina
offline
Slušaona

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

I ovo: pjesma koja me podsjeca na zadimljene birtije u velikim gradovima koje rade samo po noci, okupljalistu samotnjaka i mutnih tipova...al' ga s**em, hocu reci samo da je ovo odlican jazz! :D

 

Louis Armstrong and Duke Ellington - Duke's place

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

 

Edit: Bzik,hvala za prve dvi pjesme. Do jaja...

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 19:38 (VirtUoso).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

  

 

 

 

  ha ha,a ako imaš traktor vrati kombajn.

18 godina
offline
Slušaona

Moram se složit s Dragon23288 i Assassin-om. Smijeh

 

Pocketful Of Stones!   Nenadje*ivo..  Meni su Gilmour i PF jednostavno nešto najbliže savršenstvu što postoji u svijetu glazbe. Odnosno meni su iznad svega ostalog i to za par stepenica.

 

 

 

 

*fan-boy mod off*  Belji se

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Nevjerujem da vas mnogo slusa ovaku glazbu,ali pjesma u srce dira,pijeva o istinitom dogadjaju,tj o prijatelju koji je upao u pakao droge i nije se izvukao ziv.

16 godina
odjavljen
offline
Slušaona

...LOL

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

ma ovo je muzika :D

Chuck Norris uspia prije nego je pokuša!
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Ovo su prave stvari.

A life? Cool! Where do I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 12:46 (leo_819).
17 godina
offline
Slušaona

 

EDIT:joj što strašno mrzim kad mi Garfield-LŠ uništi dan TD-anjem.Viče

Baš da mi je čuti njegov glazbeni ukus...

Keep this topic alive!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2010 16:17 (luckyluke).
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Ako ti je netko pomogao, nemoj spammat sa Hvala nego klikni ispod potpisa hvaLa :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
luckyluke kaže...

 

EDIT:joj što strašno mrzim kad mi Garfield-LŠ uništi dan TD-anjem.Viče

Baš da mi je čuti njegov glazbeni ukus...

lucky ti si malo previse obazires na thumbove

17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
TopForumaš kaže...
luckyluke kaže...

 

EDIT:joj što strašno mrzim kad mi Garfield-LŠ uništi dan TD-anjem.Viče

Baš da mi je čuti njegov glazbeni ukus...

lucky ti si malo previse obazires na thumbove

ma i meni to smeta ajd da mi da na nekoj drugoj temi nema problema al na ovoj temi to bas i nije uredu (to sam i ja radio pa se ovom prilikom ispricavam(sam za narodnjake))

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2010 17:59 (hrvatskafarkasevec).
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
luckyluke kaže...

 

EDIT:joj što strašno mrzim kad mi Garfield-LŠ uništi dan TD-anjem.Viče

Baš da mi je čuti njegov glazbeni ukus...

Tebi je onda zbilja lako uništit dan... Smijeh

 

Što se tiče njegovog ukusa, pretpostavljam da voli nešto

, pošto za takve stvari nije davao TD.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona

 

 

meni ne smetaju TD-ovi, kad si loše volje dođi u slušaonu na besplatni TD od gaarfilda-LŠ  :D

 

 

p.s. mislim da je on zapravo taj koji to shvaća osobno, inače nebi išao stavljat TD na par stotina postova

BC2: NoobsMcKenzie_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2010 18:31 (Sir Vidara the XVII).
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

  novi spot starih kraljeva i za*ebnata...

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice