- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.
Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.
Glazba je plod sotone! Ona muti naš um!
(naravno osim narodno-domoljubnih praavih hrvaaaatskih, koje ustvari nemaju veze s glazbom.. al to je jedina muz'ka za druga garfielda)
Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.
Glazba je plod sotone! Ona muti naš um!
(naravno osim narodno-domoljubnih praavih hrvaaaatskih, koje ustvari nemaju veze s glazbom.. al to je jedina muz'ka za druga garfielda)
To je žalosno ako je čovjek tako ograničen.
To je žalosno ako je čovjek tako ograničen.
Pa ne znam jel je, ali po do sad viđenom od njega čini mi se da je tako. Ako nije Garfielde, molim te reci, ili stavi neku pjesmu ovdje umjesto da dijeliš TD-ove ko neki robot...
Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.
Evo ti odgovora na tvoje pitanje. Pogledaj dodijeljene TUove. Ako nekom nije jasno otkud to na mojoj playlisti, pogledajte vrijeme postanja 
A sad, neš malo bolje. Malo rocka.
Ipak si stavio pjesmu. Da me ne bi krivo shvatio, ne napadam te ni bilo sta, svatko ima pravo da voli ono sto mu se svidja, i da ne voli ono sto mu se ne svidja. Samo eto, cini mi se ako si si uzeo za pravo da kritiziras glazbeni ukus svih ostalih na forumu, da bi bilo u redu da onda i svoj glazbeni ukus izlozis kritikama/pohvalama.
Nhf.
Now, music:
Classic rock
Grandfunk Railroad - Walk like a man
Lynyrd Skynyrd - That smell
Creedence Clearwater Revival - Down on the corner
Soul
Bar Kays - Soulfinger
:)
dajte nabacite neke dobre tehno pjesme
Heh, ironije li, isprva se ljutite i osuđujete to što Garfield dijeli thumb-downove, a onda se spuštate još niže od njega samo da bi mu napakostili thumb-downovima. Primjećuje li još tko licemjerje osim mene?
Kao što sam i pretpostavljao, svi su zahtjevali da Garfield stavi nešto svoje da bi mogli orgijati thumb-downovima pošto je opravdano dati Garfieldu thumb-down (ne samo da je opravdano, već je i poželjno). Mora da se sad osjećate nadmoćno... Thumb raping FTW!!!1
Mene samo zanima zašto je ok i uobičajeno da se u temi Vaš desktop dijele thumb-downovi šakom i kapom, a u Slušaoni thumb-down znači objavljivanje rata.
I dajte si nađite život, a ne da se kostriješite svaki put kad vam Garfield (ili bilo tko drugi) da TD, prenaporno je više čitati postove povezane s Garfieldom... Ovdje smo da dijelimo muziku, a ne TD-ove...
Surf rock FTW!
Valjda je teško ljudima razumjeti jer nisu osjetili nenadje*iv osjećaj igrajući GTA uz toliko zarazne pjesme (pa makar one bile i country). NA tim radio postajam zbilja se nadje za svakog po nešto, a uvuku se pod kožu za cijeli život.


















































