Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.887
|
čitano: 3.598.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

4chan always finds a way!
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Faunts - M4 (Part II)

i

God is an American
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Najbolja pjesma s novog albuma:

(live)

Fućkaj ga!
16 godina
offline
RE: Slušaona
Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.

18 godina
offline
RE: Slušaona
Dragon23288 kaže...

Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.

Glazba je plod sotone! Ona muti naš um! 

 

(naravno osim narodno-domoljubnih praavih hrvaaaatskih, koje ustvari nemaju veze s glazbom.. al to je jedina muz'ka za druga garfielda)

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
18 godina
offline
RE: Slušaona
zv'jer2 kaže...
Dragon23288 kaže...

Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.

Glazba je plod sotone! Ona muti naš um! 

 

(naravno osim narodno-domoljubnih praavih hrvaaaatskih, koje ustvari nemaju veze s glazbom.. al to je jedina muz'ka za druga garfielda)

To je žalosno ako je čovjek tako ograničen.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
18 godina
offline
RE: Slušaona
crystal6 kaže...

To je žalosno ako je čovjek tako ograničen.

Pa ne znam jel je, ali po do sad viđenom od njega čini mi se da je tako.  Ako nije Garfielde, molim te reci, ili stavi neku pjesmu ovdje umjesto da dijeliš TD-ove ko neki robot...

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

na gitari.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
17 godina
odjavljen
offline
RE: Slušaona
Dragon23288 kaže...

Kako bih voljeo vidjeti glazbeni ukus od Garfielda-LS. Zudim za tim, pa druze ako ti nije problem, nabaci i ti koju pjesmu u ovu temu.

Evo ti odgovora na tvoje pitanje. Pogledaj dodijeljene TUove. Ako nekom nije jasno otkud to na mojoj playlisti, pogledajte vrijeme postanja Namigiva

 

A sad, neš malo bolje. Malo rocka.

 

 

 

 

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
17 godina
protjeran
offline
Slušaona

Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što - predsjednik i vrhovnik Republike Hrvatske dr. Franjo Tuđman
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Garfield-LŠ kaže...

thanx!

sada znamo fašistoidno-glazbeni ukus

__________________________

 

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 9:58 (eterna luchar).
18 godina
offline
RE: Slušaona
eterna luchar kaže...

 

Odličan video! Smijeh

 

Kad vidim one ćelave primate kako bijesne od frustracije i nemoći zagrije mi se oko srca. Osmijeh

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Garfield-LŠ kaže...

Ipak si stavio pjesmu. Da me ne bi krivo shvatio, ne napadam te ni bilo sta, svatko ima pravo da voli ono sto mu se svidja, i da ne voli ono sto mu se ne svidja. Samo eto, cini mi se ako si si uzeo za pravo da kritiziras glazbeni ukus svih ostalih na forumu, da bi bilo u redu da onda i svoj glazbeni ukus izlozis kritikama/pohvalama.

 

Nhf.

 

Now, music:

 

Classic rock

 

Grandfunk Railroad - Walk like a man

 

Lynyrd Skynyrd - That smell

 

Creedence Clearwater Revival - Down on the corner

 

Soul

 

Bar Kays - Soulfinger

 

:)

 

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Kada dođu u ljepu našu prvi kupujem prvih pet karata:

 

 

 

 

 

 

 

 

17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

dajte nabacite neke dobre tehno pjesme

18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Pulja kaže...

dajte nabacite neke dobre tehno pjesme

može li electro-house? :D

 

BC2: NoobsMcKenzie_HR
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 

   <-Omfg

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 22:01 (VirtUoso).
18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

     :))))

    (San Andreas, anybody?)

 

Those who believe in telekinetics, raise my hand.
18 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
calypso kaže...

 

4chan OWNZ!

4chan always finds a way!
18 godina
offline
Slušaona

18 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Heh, ironije li, isprva se ljutite i osuđujete to što Garfield dijeli thumb-downove, a onda se spuštate još niže od njega samo da bi mu napakostili thumb-downovima. Primjećuje li još tko licemjerje osim mene?

 

Kao što sam i pretpostavljao, svi su zahtjevali da Garfield stavi nešto svoje da bi mogli orgijati thumb-downovima pošto je opravdano dati Garfieldu thumb-down (ne samo da je opravdano, već je i poželjno). Mora da se sad osjećate nadmoćno... Thumb raping FTW!!!1

 

Mene samo zanima zašto je ok i uobičajeno da se u temi Vaš desktop dijele thumb-downovi šakom i kapom, a u Slušaoni thumb-down znači objavljivanje rata.

 

I dajte si nađite život, a ne da se kostriješite svaki put kad vam Garfield (ili bilo tko drugi) da TD, prenaporno je više čitati postove povezane s Garfieldom... Ovdje smo da dijelimo muziku, a ne TD-ove...

 

 

Surf rock FTW!

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
17 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
calypso kaže...

    (San Andreas, anybody?)

 

Valjda je teško ljudima razumjeti jer nisu osjetili nenadje*iv osjećaj igrajući GTA uz toliko zarazne pjesme (pa makar one bile i country). NA tim radio postajam zbilja se nadje za svakog po nešto, a uvuku se pod kožu za cijeli život.

 

Ne diraj bubamaru dok spava!
17 godina
neaktivan
offline
Slušaona

A different take on Iron Maiden

18 godina
offline
Slušaona

Malo domaćega:

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn
17 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
powerslave kaže...

A different take on Iron Maiden

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice