AMD volim, ali toliko najava a tako malo opipljivih stvari.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Zasto ne licenciraju Arm i ubace Radeon unutra? Ocito je da u tom smjeru treba napasti Intel.
AMD volim, ali toliko najava a tako malo opipljivih stvari.
Treba bit strpljiv a ne se zivcirat, oko nepotrebnih stvari sve bude sjelo na mjesto kad se posel dovrši Trinity je i pokazan onak usput.
Zasto ne licenciraju Arm i ubace Radeon unutra? Ocito je da u tom smjeru treba napasti Intel.
Hm baš zanimljiva ideja ko bi se tog sjetil fuckaj ga.


