Trinity sljedeće godine

poruka: 4
|
čitano: 1.205
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trinity sljedeće godine".
18 godina
offline
Trinity sljedeće godine

AMD volim, ali toliko najava a tako malo opipljivih stvari.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Trinity sljedeće godine
AMD rula, kvaliteta je nesto sitno niza od intela, ali cijene su im za svaku pohvalu(u odnosu na intel)
:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trinity sljedeće godine

Zasto ne licenciraju Arm i ubace Radeon unutra? Ocito je da u tom smjeru treba napasti Intel.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
0 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Trinity sljedeće godine
Malto kaže...

AMD volim, ali toliko najava a tako malo opipljivih stvari.

Treba bit strpljiv a ne se zivcirat, oko nepotrebnih stvari sve bude sjelo na mjesto kad se posel dovrši Trinity je i pokazan onak usput.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/am3-blizu-kao-bulldozer/83515.aspx?page=25&jumpto=1976567&sort=asc&view=flat

no tengo dinero kaže...

Zasto ne licenciraju Arm i ubace Radeon unutra? Ocito je da u tom smjeru treba napasti Intel.

Hm baš zanimljiva ideja ko bi se tog sjetil fuckaj ga.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice