Evo da imamo i temu ovdje pošto su izašle recenzije, teško razočaranje perfomansama i cijenom, neznam što se očekivalo od hw starog 10 godina
Valve vam ga je uvalio i kao što sam rekao prvo vam je prodao kontroler po sumanutih 100€ da se pokriju
totalno šupački!
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore

