Valve Steam Machine

poruka: 1
|
čitano: 240
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Valve Steam Machine

Evo da imamo i temu ovdje pošto su izašle recenzije, teško razočaranje perfomansama i cijenom, neznam što se očekivalo od hw starog 10 godina
Valve vam ga je uvalio i kao što sam rekao prvo vam je prodao kontroler po sumanutih 100€ da se pokriju totalno šupački!

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 20:29 (Boris grozni).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice