﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 12:01:55 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 07 Jun 2011 00:40:35 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari IT vijesti (stari web)</description><title>Trinity sljedeće godine</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/komentari-it-vijesti-stari-web/trinity-sljedece-godine/102904.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Trinity sljedeće godine</title><description>Treba bit strpljiv a ne se zivcirat, oko nepotrebnih stvari sve bude sjelo na mjesto kad se posel dovrši Trinity je i pokazan onak usput.&amp;nbsp;http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/am3-bli...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/trinity-sljedece-godine/1990933.aspx</link><pubDate>Tue, 07 Jun 2011 00:40:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">856625b50b93717c2d57181fb590076a</guid><category /></item><item><title>Trinity sljedeće godine</title><description>Zasto ne licenciraju Arm i ubace Radeon unutra? Ocito je da u tom smjeru treba napasti Intel.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/trinity-sljedece-godine/1989174.aspx</link><pubDate>Mon, 06 Jun 2011 16:09:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">11bd1d6e8f0fe43bd73291ad498a38f0</guid><category /></item><item><title>Trinity sljedeće godine</title><description>AMD rula, kvaliteta je nesto sitno niza od intela, ali cijene su im za svaku pohvalu(u odnosu na intel)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/trinity-sljedece-godine/1988680.aspx</link><pubDate>Mon, 06 Jun 2011 13:53:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">52bd77fc318f285e88dbffd02a8d7e02</guid><category /></item><item><title>Trinity sljedeće godine</title><description>AMD volim, ali toliko najava a tako malo opipljivih stvari.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/trinity-sljedece-godine/1987879.aspx</link><pubDate>Mon, 06 Jun 2011 08:27:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2442c704edd1701910ddb36f2506720a</guid><category /></item></channel></rss>