Općenito o mobitelima

tema: 8.833
|
poruka: 267.128
|
moderatori: DrNasty, XXX-Man
poredak po aktivnosti
Naziv teme Pokrenuo Poruka Čitano Zadnja poruka
Pomoc oko izbora mobitela Djozq
pon 1.9.2008 21:41
19 2.920
sri 3.9.2008 8:10
Nokia N 80 SPLICO212
čet 7.8.2008 12:01
22 5.981
sub 30.8.2008 11:35
Net na mobu skull
pet 29.8.2008 19:28
2 1.158
pet 29.8.2008 21:39
NOKIA N95 tv Wizard89
pet 29.8.2008 10:24
5 2.504
pet 29.8.2008 15:47
Tele2 blokira primanje SMS poruka od Googla gordan55
sri 27.8.2008 19:49
5 5.184
čet 28.8.2008 9:59
HTC s740 xxtoni
uto 26.8.2008 17:51
4 1.277
sri 27.8.2008 21:52
Kupovina mobitela preko oglasnika File
sri 30.7.2008 16:23
9 6.679
uto 26.8.2008 11:53
Nokia 6300 pdf reader... kocka
pon 25.8.2008 10:49
3 3.855
pon 25.8.2008 22:55
Nokia 6288 Piksa
pon 25.8.2008 14:09
2 1.175
pon 25.8.2008 16:31
LG KF 510 da ili ne Legionar
ned 17.8.2008 8:09
3 1.890
pon 25.8.2008 10:46
Samsung ili Sony Ericsson Hacker002
pet 1.8.2008 23:51
27 7.182
pet 22.8.2008 0:29
Samsnung SHG-D600 - problem Sonny
čet 21.8.2008 18:35
14 4.773
čet 21.8.2008 19:06
Windows Mobile 7 benko
uto 19.8.2008 12:53
2 1.191
uto 19.8.2008 16:09
T-mobile produženje ugovora, razočaranje Geek
čet 14.8.2008 1:14
6 5.200
ned 17.8.2008 17:44
W550i ekran 1domagoj1
pet 15.8.2008 18:34
2 1.392
ned 17.8.2008 14:43
Jedan ode.. Shady
sub 16.8.2008 12:50
12 2.376
sub 16.8.2008 19:30
Što je bolje od iPhonea? Hex
ned 10.8.2008 0:24
47 8.026
sri 13.8.2008 11:36
Nokia 6288 TV-out Riker
uto 12.8.2008 17:40
3 1.236
uto 12.8.2008 19:38
SE P1 vs iPhone Mayo
sub 26.7.2008 10:06
5 1.539
pon 11.8.2008 3:49
Koji smartphone? Dermentor
sub 9.8.2008 10:58
5 1.956
sub 9.8.2008 23:14
Koji mobitel Amrapheus
sub 9.8.2008 16:24
9 2.151
sub 9.8.2008 19:10
Ne mogu customizirati K800 cozmika
čet 7.8.2008 22:10
9 2.190
pet 8.8.2008 22:40
Preklopni mob do 700 kn kompotko
uto 5.8.2008 21:11
5 2.269
uto 5.8.2008 22:47
Samsung sgh b300 povezivanje na pc zmaj
uto 5.8.2008 15:13
1 969
uto 5.8.2008 15:13
Skype na mobitelu bestia
pon 18.2.2008 6:04
7 5.688
pet 1.8.2008 14:48
Memory Stick za SE K750i Schumix
čet 31.7.2008 13:14
4 1.362
čet 31.7.2008 18:45
Stranice s software-om za SE P1i hUntEr
pet 25.7.2008 23:17
9 3.906
uto 29.7.2008 17:40
Second hand shops spaceman911
uto 22.7.2008 0:41
2 2.405
uto 22.7.2008 8:33
Mobitel iz Amerike gabriel.john.super
uto 24.6.2008 20:41
19 7.047
pet 18.7.2008 6:17
SE W910i problem mdax
uto 15.7.2008 18:51
5 1.581
sri 16.7.2008 11:15
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice