WOW užasni fps na Novom kompu :(

poruka: 7
|
čitano: 1.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
WOW neigriv na Novom kompu :(

 

Kataklizma,Direct X 11, Windows 7

 

Fps mi je kada stojim oko 60, a kada rotiram okolo pada i na 5! neigrivo potpuno.

Probao sam na min details - isto.

Skinuo nove drivere (amd_8.79.6.2-vista-7) NIŠTA.

 

POmagajte ako znate! Ima li nekih sličnih iskustava.

 

:((

 

 

ASRock P55 Extreme  (3 PCI, 1 PCI-E x1, 3 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Procesor    QuadCore Intel Core i5, 3233 MHz (24 x 135)

Grafička kartica    AMD Radeon HD 6800 Series  (1024 MB)

Sistemska memorija    4087 MB  (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WOW neigriv na Novom kompu :(

Probaj iskljuciti add-one ako ih imas i probaj  izbrisati foldere ( Cache,Interface i WTF ). Mozda upali....

 

Uglavnom nisi ti jedini koji ima takve probleme baci pogled na sluzbene stranice od WOW-a pa ces vidit....

17 godina
offline
WOW užasni fps na Novom kompu :(

i meni su dolazili ti problemi zbog nekid odredjenih add-onova.

 

samo ih disableaj i vidi jel se popravila situacija, ako je, ukljucuj jedan po jedan dok ne saznas u kojem je problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WOW užasni fps na Novom kompu :(

hmmm,

 

nemam niti jedan add-on :(((

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WOW užasni fps na Novom kompu :(

As for the video cards ? if you want that computer for more than just WOW look for the mos popular cards today ? Nvidia GTX 460 and ATI 6850 and 6870. All 3 can run WOW on Ultra and will have no problems in any other game or application

 

 

EVO PREPORUČENA JE MOJA GRAFIČKA A JA NE MOGU IGRATI WOW:((

 

Surfam, tražim, za sada bezuspješno.

 

Svaka pomoć ovdje je više nego dobrodošla. Pomagajte :((

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WOW užasni fps na Novom kompu :(

jesi probao upaliti dx11(koliko sam ja skuzio dx11 ne radi ako se ne upise ona komanda u wtf, config, jer je jos eksperimentalno) , testiranja govore vise fpsa sa dx11 nego sa manjim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WOW užasni fps na Novom kompu :(

nakon dva dana jahanja uspio, trebalo je uključit experimentalnu podršku za direct x 11,

 

onda sam morao skinuti i latency patch jer NIŠTA ne može raditi iz prve :)

 

 

hvala na pomoći ovdje.

 

 

Lo C K

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice