Rise of Nations 1. dio

poruka: 2
|
čitano: 1.180
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Rise of Nations 1. dio

ovak zanima me jel se može koristit šifre kad se igra mrežno tj. online.........

Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Rise of Nations 1. dio

Idi pa vidi.

Inače ne možeš.

Pitanje: Zar se ne osjećaš kao njubara lejmerska kad cheataš?

 

Slobodno klikni HVALA! Besplatno je...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice