Ajd ljudi molim vas pomagajte u vezi s nickovima. Neodlučana sam i nemam pravih ideja pa molim da svako stavi par zanimljivih nickova, da pomognete meni i ostalim neodlucnim igracima multyplayera. Hvala!
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
konj
magarac
(sala)
pa stavljate sta vam se svidja,i sta uvijek koristite za nick.
A cuj neznam imao sam bolestan nick necu rec koji i kad je doslo vrijeme za klan reko mi lik da ga promjenim ako hocu u klan, pa neznam koji nick da stavim. Pomoć pls.
Razer Darkonj
to mi je prvo palo napamet.
MW2 : N'Dorphin // GRNDWR // HCTDM // HCSD // HCMSHPT
Ajmo jos jos...
the konj
Phoex
Felix
Zexen
Lucifer
Draks
Silmarilion
Roverandom
Pucaj šta te volja, ovo sam sve sad smislio (ok, većinu)
Ajmoooooo jos nickova.
Strategos
Markus9
Sofia86
SantotheMighty
Finally Freedom II
mistercrabb
Dark Knight
Hick-up
WilliamWay
Tritol Daemonster
The_gruchen
OMGUBERULTIMATEGODOFKOH
natty92
The Evil Bobomoomin
shaDOw
haveUgotAnY?!
tisdaseason
lamma68
killbillsuks
Highwaydog
shot-ed
TOAD
Pinguinpanic
Coolcat
bmwboy
ManiacKiller
Nyiri (tells others what to do and has a few new people as his slaves)
Heart_of_VVolverine
nickydude
cardboardisyourfriend
I_Will_Terminate_You
JonathanPzone
Michael1347 (becomes good after beaten)
teh_pwner
u_r_teh_n00b
lagger
$#!+
stong_bad
KiLlEr
da_pro
lazik
delectat
I_skin_squirrells
Stryke
Quietus (Comes to the player when he dies, looks like the grim reaper)
Dark RyNo
EternaltasticXoXoX
PARIScat454
Bleakthankin
Cartlowery7163
SporkwaterCat
Cryptic Rage
Tanil Silverwood
Vexed1
David64
Coldfir3
DarthD
JackSaber
Whitejade
AeroIfrit
KBD
ARIMAN
Dark_omen
S_i_c_k_o
Russell_danzey
stavi nick "nick" :/
nisi valjda jedan od onih koji moraju imatu uber nick da bi bili uber pro?
