GTX 560 TI pitanja
poruka: 24
čitano: 3.040
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 godina
neaktivan
offline
GTX 560 TI SLI pitanja
2. imam i i5 2400 pa me zanima oce li taj proc biti bottleneck za dvije te grafe
0 P8Z77-M PRO
4 ASROCK Z68 EXTREME3 GEN3
3 ASRock Z77 EXTREME4
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 12:55 (ibari91).
Moj PC
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 560 TI SLI pitanja
Z68 čipset je ok, samo bolje uzmi neku ASUS-ovu ploču, ASUS je ipak asus.
2. Neće nikakva i5-tica biti bottleneck.
16 godina
Re: GTX 560 TI SLI pitanja
ibari91 kaže...
Odlicna ploca mozes slobodno nju kupiti.
Procesor ti nece biti bottleneck u igrama, ali ovi frumark i to mozda ce ih malo kociti.
Nece izdrzati, VX550W bi to drzao u malom prstu, gledaj upkinut LC GP3 560W, stvarno kvalitetno, a jeftino napajanje.
BF3 nick: herdjuro
17 godina
GTX 560 TI pitanja
na primjer koju asusovu ploču do oko 1100kn
Moj PC
0 0 hvala 0
14 godina
online
GTX 560 TI pitanja
evo ti jedna ASUSICA a za psu ne bi držao, a je li VX550 može držati cf 4890?
R3MZ1
Re: GTX 560 TI pitanja
thx za link mozda kupim
18 godina
Re: GTX 560 TI SLI pitanja
mogao bi i vx450 to potjerat, (možda) uz nešto muke ali bi tjerao..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
Re: GTX 560 TI pitanja
Remzi kaže...
Moze bez problema, tako su bizo i markozd rekli.
BF3 nick: herdjuro
GTX 560 TI pitanja
gledam malo ploče sa Z77 chipsetom valja li to sta? na primjer Asrock Z77 EXTREME 4?
GTX 560 TI pitanja
odlucio sam se na XFX Core Edition 650W sad mi samo pomozite s odabirom ploče, kazu ASUS je najbolji pa recimo ovako nesto
http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8P67M_PRO/
ili ove 2 asrockove
http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=Z77%20Extreme4
http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=Z68%20Extreme3%20Gen3
pomozite u odabiru
15 godina
Re: GTX 560 TI pitanja
Re: GTX 560 TI pitanja
ibari91 kaže...
GTX 560 TI pitanja
Re: GTX 560 TI pitanja
Trebalo bi bit i jeftinijih!
GTX 560 TI pitanja
Re: GTX 560 TI pitanja
 Moram te pitati jesi ti napušen ?? U idleu da gutaju 300W ???????????
Re: GTX 560 TI pitanja
itomic009 kaže...
Trebalo bi bit i jeftinijih!
gdje? koja?
GTX 560 TI pitanja
VX450 ne moze drzati SLi 560Ti.
Ofc.
18 godina
Re: GTX 560 TI pitanja
mate960 kaže...
  http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-560-ti-sli-review/14
GTX 560 TI pitanja
clock2much
1 0 hvala 0
Re: GTX 560 TI pitanja
 Komp kakav je opisao autor teme, dakle sa i5 procesorom i tim grafama u igrama teško da će potegnut više od 400W !! A zna se kao pouzdana činjenica da taj Corsair drži i 550W, a sve do 500W je savršeno stabilno !!! Ako autor želi novo napajanje, slobodno nek kupuje, ali taj Corsaor to drži bez problema.
14 godina
Re: GTX 560 TI pitanja
zoharbizo kaže...
i samim time drasticno se skracuje vijek trajanja napajanja..
xfact
GTX 560 TI pitanja
Uvijek se može probati sa slabijim napajanjem -  ako neće, neće. Ako ide, super. Doduše 450W zvuči malo za SLI, ali ja nemam iskustva s tim napajanjem, pa ne ću raspravljati o njegovim mogućnostima.
Re: GTX 560 TI pitanja
Camaro ZL1 kaže...
Corsair je VX450 slobodno mogao prodati kao VX500 ili cak VX550 jer daje toliko pod opterecenjem.Isto tako je i sa CX400 koji daje oko 500W.