ako zapnem u nekoj igri, a ne mogu ga dobiti u ovom super IT forumu???
P.S. Nadam se da neću naljutiti administratora ovim pitanjem...
ako zapnem u nekoj igri, a ne mogu ga dobiti u ovom super IT forumu???
P.S. Nadam se da neću naljutiti administratora ovim pitanjem...
pitaj vidovitog Milana :)
Ti si frende dao najbolji savjet i zato 
Nije loš ni http://www.uhs-hints.com/ jer omogućuje otkrivanje rješenja korak po korak.
Ja kad zapnem odem na youtube pa tamo imam prohode od igara i samo nađem di sam stao
!
Pa pogledas si na Youtube-u taj dio gdje si zapeo.
EDIT: Prestigo me
Pitaj Refka i Čombu koji mješaju bombe. ( LZN, "Refko i Čombe mješaju bombe" se točno zove emisija)
Pitaj Refka i Čombu koji mješaju bombe. ( LZN, "Refko i Čombe mješaju bombe" se točno zove emisija)
Nikad čuo za njih jesu to neki hipiji na dopu???
Riječima sv. Carmana - DAmned hippies!!
Pitaj Refka i Čombu koji mješaju bombe. ( LZN, "Refko i Čombe mješaju bombe" se točno zove emisija)
Nikad čuo za njih jesu to neki hipiji na dopu???
Riječima sv. Carmana - DAmned hippies!!
Lud Zbunjen Normalan, ali treća sezona a ne ovo prva što puštaju na našoj televiziji.