i - tišina nakon jučerašnjeg dana :)
trenutno smo zadnji u skupini, Ganci uspjeli zabit Panami (bila je to tekma koja nam obećava da bi mogli bez problema protiv obje repke, ali - ako izvučemo pouke iz sinoćnje utakmice)
Marka Pašalića definitivno treba prije uvesti u igru, ako ne i od prve minute - Modrića ne od prve minute (ili ga prije mijenjati ako mu nije dan kao sinoć)

Xbox: RENZOR GT 1
?!
i
pokušali ukrast AMG G onog šufta Ozila, pa ih je goloruk počeo fatat Kolašinac, ako sam uspio dobro upamtiti!