Gle ne zanima me Apple, al' ni najmanje. Apple je spin firma i kao takva trendovi su jedino sto mogu diktirati. Ja se ne bavim spinovima, i ne povodim se za pomodarskim trendovima. To sto su prouzrocili vecu potraznju za ARM-om od uobicajene, samo po sebi nista ne znaci. I Intel i MS pokusiraju sa svacime, sad se je to poklopilo sa onime sto Apple forsira, pa se odmah iz toga iscitavaju neka dublja znacenja. WinCE i XScale su tu bili puno prije ARM groznice. Kad je Apple vrsio prelazak na x86 nije se pricalo kako Intel diktira trendove? Apple uvijek nekako uspije nabaciti spin u vlastitu korist, majstori obmane.
Šta ti misliš da je svima razvoj tehnologije na prvom mjestu? Nije, nego pare.
To sto su prouzrocili vecu potraznju za ARM-om od uobicajene znaci da je podignuo to tržište na višu razinu
i pokazali da i ARM može mnogo toga, što nije ništa kako ti kažeš.
Nije samo pomodarstvo u pitanju, a cak i da je, ne vidim problme. Pa svi bi htjeli pokrenuti
neko pomodarstvo i diktirati modu i trendove u IT svijetu, a u zadnje vrijeme Appleu to najbolje.
Ovime si to i priznao i samo to sam htio cuti 
I ovo od Intela i M$ se nije baš sasvim slucajno poklopilo, sve ima svoje zašto.
Isto tako bi neki voljeli reci da se slucajno poklopilo da je par mjeseci nakon Applea i Samsung
slucajno izdao tablet
WinCE nije baš bio neznam kakav boom, uspio je tek kod dijela poslovnjaka i uređaja, a i taj
uspijeh je gotovo ništa naspram suvremenog tržišta mobitela i tableta.
I istina je da uspiju sve nekako složiti nekako u svoju korist, ali te pitam, zar bi trebalo biti drugacije, jel bi trebali radit protiv sebe?
Nije mi jasno što neki ocekuju od Applea, da bude neprofitna organizacija?

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II