I prije su znali raditi sporo, ali sada se ponekad baš jako sporo učitavaju, pa čak jave i error kao na screen-shotu.
I ne, nije do moje veze prema Internetu. Jednako se ponašaju i na mobu i na fiksnoj vezi (optika). Drugi webovi rade normalno.
Što se događa? Jesu li možda i dalje hostani na onoj opjevanoj četiri-osam-šestici s početka devedesetih? 

