Nezz jeli ovo dobro zanima me vaše mišljenje jeli dobro da je u load-u temp grafičke 75c.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Za temp. pod opterećenjem to je dobra temperatura.
Da normalno je kada je grafa pod opterecenjem da dodje do nekih 75-80 stupnjeva.
