Temperatura grafičke kartice

poruka: 3
|
čitano: 615
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Temperatura grafičke kartice

Nezz jeli ovo dobro zanima me vaše mišljenje jeli dobro da je u load-u temp grafičke 75c.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Temperatura grafičke kartice

Za temp. pod opterećenjem to je dobra temperatura.

Valentin
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Temperatura grafičke kartice

Da normalno je kada je grafa pod opterecenjem da dodje do nekih 75-80 stupnjeva.

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice