ovak, problm s starinim pc-om .. ugl to je neka kanta.x2 proc.giga rama, i šrot napajanje. ugl nebitno. bitno je da je nestalo struje, i od onda vise ne boota...
tj kad ga upalim, pisti kao da cpu cooller ne radi, pa imam opciju da ga ugasim, s y ili n... ugl probao sam reset biosa, vadio bateriju.al stalno to pisti... ne mogu ni u bios uci niti ista... u cem bi bio problem? :)

