Opća rasprava o procesorima (CPU) izdvojena tema

poruka: 2.262
|
čitano: 686.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

32gb ddr5 je 400€ a ne 300€, ako je uopće dostupno, nisam provjeravao samo

bacio pogled na nabavi

 

7500x3d je isto oko 40€ skuplji

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 20:58 (segregator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

Kod mene u AT je 209e a ram je oko 350e-400e ali ima i rabljenih na njuskalu za 300e 32gb ddr5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
17 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

Evo ih i kod nas na Nabavi, pa neka pozure oni koji ih namjeravaju ubosti prije nego sto zavrse na e-bayu 

Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Opća rasprava o procesorima (CPU)
MGloc kaže...

B550m 110e

32gb ddr4 u najboljem slucaju 120-150e 

5800x3d 360e 

sve skupa oko 600e

 

am5 b650m 100e

32gb ddr5 300e

7500x3d 200e 

isto ispadne oko 600e 

 

Eto koliko logike ima taj 5800x3d.

 

 Ima ako imaš gotovu konfu sa AM4 , samo flash biosa i rokaš dalje...

Super Maria su stvorili Japanci,Talijan je a govori Engleski, kompanija mu ima urede u Americi, trči kao Ruski atletičar i skuplja novčiće kao Židov! Ne budimo rasisti budimo kao Mario!
17 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

Ne treba im ovo, za sitnu zaradu riskiraju hejt vjernih kupaca. Čista mužnja. Fuj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

Po ovome bi i9 9900k trebao onda koštati minimalno 800€ u svom vremenu

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 23:17 (Boris grozni).
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Opća rasprava o procesorima (CPU)

AMD Ryzen 7 5800X3D Processor includes a Carbice Ice Pad

 

...košarica aka amd fanboi 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

Ja sam dobro i prošao, pikno sam ryzen 7 5800x3d za 200 ojra prošlo ljeto, a gle ti njega sad, samo 400€.

Taraba WoW
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Opća rasprava o procesorima (CPU)

Nisi dobio carbice ice pad

4 godine
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

AMD prvo pusti CPU na tržište pa ako valja, ha dečki, platite koliko ste ga hvalili.

合気道 五段 ZLA BEBA !
 
1 0 hvala 0
17 godina
offline
Opća rasprava o procesorima (CPU)

Kupuje se samo kad je ispod cijene, kao npr. rx 9070XT za 590€. Trenutni CPU je tek tri godine u upotrebi....može on još toliko i duplo ako treba. Nedam.

Za 3-4 godine će se valjda raziješiti i RAM kriza pa će biti opcija za zajebanciju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice