| Naziv teme | Pokrenuo | Poruka | Čitano | Zadnja poruka | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Neke nejasnoce oko intel gma 4500m |
|
Nightcomer
uto 6.7.2010 19:07
|
25 | 22.071 |
čet 2.6.2011 18:20
|
|
Scythe Musashi@Sapphire HD5850 by M4X |
|
M4X
čet 2.6.2011 8:38
|
1 | 1.994 |
čet 2.6.2011 8:38
|
|
ATI Radeon HD 4800 Series problem sa slikom |
|
GloomY
pon 30.5.2011 10:34
|
95 | 21.536 |
sri 1.6.2011 22:55
|
|
Kupujem novu grafičku pa evo par pitanja... |
|
Asfalt
sri 1.6.2011 18:28
|
6 | 2.365 |
sri 1.6.2011 21:51
|
|
Radeon hd5750 na MS PRO-550ATX |
|
mrd
sri 1.6.2011 18:07
|
2 | 1.765 |
sri 1.6.2011 18:35
|
|
HD5850 zastekava |
|
Suljaga1980
sri 1.6.2011 10:18
|
7 | 1.431 |
sri 1.6.2011 10:24
|
|
Asus gts 250 |
|
ogmix3333
pon 30.5.2011 17:25
|
8 | 1.255 |
uto 31.5.2011 16:09
|
|
Msi gtx 460 cyclone OC 1gb temperatura |
BlaBlaLaLa
sub 14.5.2011 14:54
|
6 | 1.491 |
uto 31.5.2011 10:52
|
|
|
Koliko troši radeonka 4890 |
|
markanzyxel
pon 30.5.2011 15:50
|
18 | 2.611 |
uto 31.5.2011 10:00
|
|
Neradi mi ATI radeon 4870.... |
WTFn00b
ned 29.5.2011 21:51
|
15 | 1.530 |
pon 30.5.2011 22:12
|
|
|
ATI Radeon 7000 Series |
|
Axlus
pon 30.5.2011 20:18
|
1 | 2.027 |
pon 30.5.2011 20:18
|
|
Pomoc za graficku! |
perintiris22
pon 30.5.2011 17:32
|
32 | 2.940 |
pon 30.5.2011 19:03
|
|
|
ATi il nvidia |
matej183
ned 29.5.2011 13:36
|
14 | 3.962 |
pon 30.5.2011 19:01
|
|
|
Kartica za fiziku |
|
skank666
sri 31.3.2010 11:29
|
17 | 2.264 |
pon 30.5.2011 15:15
|
|
HD 6950 kataloški broj 11188-00-40R |
mali od foruma
čet 17.3.2011 15:42
|
3 | 1.528 |
pon 30.5.2011 14:29
|
|
|
Riva Tuner Problem pri prepoznavanju |
|
SANEL
pon 30.5.2011 12:37
|
2 | 1.756 |
pon 30.5.2011 12:47
|
|
Koju grafičku za E6300 ? |
Perando
ned 29.5.2011 13:06
|
12 | 1.754 |
ned 29.5.2011 22:50
|
|
|
Grafa koja
|
augi80
ned 29.5.2011 21:31
|
2 | 698 |
ned 29.5.2011 21:35
|
|
|
GTX 560 Ti HAWK HDMI ? |
|
SpyGi
ned 29.5.2011 13:42
|
5 | 1.583 |
ned 29.5.2011 15:11
|
|
9800gtx napajanje |
ati ruls
uto 17.5.2011 18:14
|
37 | 3.984 |
ned 29.5.2011 12:56
|
|
|
Koju grafičku za moj |
|
vrba5
sri 25.5.2011 9:30
|
16 | 2.444 |
sub 28.5.2011 16:21
|
|
Nadogradnja |
Jimmy55
pet 27.5.2011 12:50
|
1 | 732 |
pet 27.5.2011 12:50
|
|
|
Nova graficka? |
|
DyerMaker
sri 25.5.2011 17:42
|
5 | 1.381 |
sri 25.5.2011 17:55
|
|
Mišljenje o Radeon 9250 agp
|
ZoKy_515
ned 24.1.2010 20:10
|
23 | 4.445 |
sri 25.5.2011 12:41
|
|
|
Grafička za igre |
|
veki je car
pet 20.5.2011 16:29
|
26 | 9.963 |
sri 25.5.2011 10:25
|
|
Problem s HD5870 |
|
d_a_l_3
pon 23.5.2011 15:39
|
5 | 2.309 |
sri 25.5.2011 1:23
|
|
Najisplativija grafa do 1700kn |
kokokoko
pet 20.5.2011 21:15
|
30 | 5.022 |
uto 24.5.2011 23:35
|
|
|
Ati vs Nvida
|
|
croatia boss
uto 24.5.2011 23:30
|
1 | 744 |
uto 24.5.2011 23:30
|
|
Ati vs radeon koja je bolja
|
|
croatia boss
uto 24.5.2011 23:26
|
11 | 1.784 |
uto 24.5.2011 23:29
|
|
Odabir graficke vase misljene! |
|
croatia boss
pon 23.5.2011 22:31
|
41 | 3.139 |
uto 24.5.2011 12:46
|
