Grafičke kartice

tema: 6.760
|
poruka: 291.878
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
poredak po aktivnosti
Naziv teme Pokrenuo Poruka Čitano Zadnja poruka
Neke nejasnoce oko intel gma 4500m Nightcomer
uto 6.7.2010 19:07
25 22.071
čet 2.6.2011 18:20
Scythe Musashi@Sapphire HD5850 by M4X M4X
čet 2.6.2011 8:38
1 1.994
čet 2.6.2011 8:38
ATI Radeon HD 4800 Series problem sa slikom GloomY
pon 30.5.2011 10:34
95 21.536
sri 1.6.2011 22:55
Kupujem novu grafičku pa evo par pitanja... Asfalt
sri 1.6.2011 18:28
6 2.365
sri 1.6.2011 21:51
Radeon hd5750 na MS PRO-550ATX mrd
sri 1.6.2011 18:07
2 1.765
sri 1.6.2011 18:35
HD5850 zastekava Suljaga1980
sri 1.6.2011 10:18
7 1.431
sri 1.6.2011 10:24
Asus gts 250 ogmix3333
pon 30.5.2011 17:25
8 1.255
uto 31.5.2011 16:09
Msi gtx 460 cyclone OC 1gb temperatura BlaBlaLaLa
sub 14.5.2011 14:54
6 1.491
uto 31.5.2011 10:52
Koliko troši radeonka 4890 markanzyxel
pon 30.5.2011 15:50
18 2.611
uto 31.5.2011 10:00
Neradi mi ATI radeon 4870.... WTFn00b
ned 29.5.2011 21:51
15 1.530
pon 30.5.2011 22:12
ATI Radeon 7000 Series Axlus
pon 30.5.2011 20:18
1 2.027
pon 30.5.2011 20:18
Pomoc za graficku! perintiris22
pon 30.5.2011 17:32
32 2.940
pon 30.5.2011 19:03
ATi il nvidia matej183
ned 29.5.2011 13:36
14 3.962
pon 30.5.2011 19:01
Kartica za fiziku skank666
sri 31.3.2010 11:29
17 2.264
pon 30.5.2011 15:15
HD 6950 kataloški broj 11188-00-40R mali od foruma
čet 17.3.2011 15:42
3 1.528
pon 30.5.2011 14:29
Riva Tuner Problem pri prepoznavanju SANEL
pon 30.5.2011 12:37
2 1.756
pon 30.5.2011 12:47
Koju grafičku za E6300 ? Perando
ned 29.5.2011 13:06
12 1.754
ned 29.5.2011 22:50
Grafa koja augi80
ned 29.5.2011 21:31
2 698
ned 29.5.2011 21:35
GTX 560 Ti HAWK HDMI ? SpyGi
ned 29.5.2011 13:42
5 1.583
ned 29.5.2011 15:11
9800gtx napajanje ati ruls
uto 17.5.2011 18:14
37 3.984
ned 29.5.2011 12:56
Koju grafičku za moj vrba5
sri 25.5.2011 9:30
16 2.444
sub 28.5.2011 16:21
Nadogradnja Jimmy55
pet 27.5.2011 12:50
1 732
pet 27.5.2011 12:50
Nova graficka? DyerMaker
sri 25.5.2011 17:42
5 1.381
sri 25.5.2011 17:55
Mišljenje o Radeon 9250 agp ZoKy_515
ned 24.1.2010 20:10
23 4.445
sri 25.5.2011 12:41
Grafička za igre veki je car
pet 20.5.2011 16:29
26 9.963
sri 25.5.2011 10:25
Problem s HD5870 d_a_l_3
pon 23.5.2011 15:39
5 2.309
sri 25.5.2011 1:23
Najisplativija grafa do 1700kn kokokoko
pet 20.5.2011 21:15
30 5.022
uto 24.5.2011 23:35
Ati vs Nvida croatia boss
uto 24.5.2011 23:30
1 744
uto 24.5.2011 23:30
Ati vs radeon koja je bolja croatia boss
uto 24.5.2011 23:26
11 1.784
uto 24.5.2011 23:29
Odabir graficke vase misljene! croatia boss
pon 23.5.2011 22:31
41 3.139
uto 24.5.2011 12:46
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice