Kao što iz naslova vidite, gamepad koji sam kupio negdje oko blagdana Svetog Nikole čudno se ponaša.
Radi se o Focusovom PS3 vibration wireless gamepadu. Ima ulaz za PS2 (kojeg naječešće koristim) i USB priključak.
Iznenadila me jako niska cijena gamepada (oko 150 kn), i mislio sam si neće biti problema.
No bilo je.
Dakle nakon otprilike dva tjedna svakodnevnog korištenja (moj brat ne zna granice pa je igrao Red Alert po 3-4 sata dnevno na PS2-u), gamepad, tj. analog stickovi se jako čudno ponašaju. Jednostavno bježe. Nekad ga moram isključit pa opet uključit jer jednostavno desnu gljivicu ne mogu pomaknuti udesno.
Razumijem da je gamepad iznimno jeftin, no dva tjedna je malo razdoblje.
Sad me zanima kako da ga popravim? Nije mi ga problem otvarat, ali ne čini mi se da je do mehaničkog kvara.
Nadam se vašoj pomoći!

