huh, 3 GB/s... da ti pamet stane!
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
e nest ovak mi bas treba... dapace barem 2 takva za raid0 XD pa da vidimo onda tko je prvi na HWbotu u PCMarku XD
Ajme kakve brzine, a kod nas nikad takvi diskovi ili neče biti dostupni, ili če biti dostupni mali kapacitet i cijena do neba
Ludnica od brzina, pogotovo kad se usporedi sa propusnošću memorije GeForce2 od prije samo desetak godina :)
http://www.nvidia.com/page/geforce2mx.html
Super... SSD je najbolja stvar koja se dogodila računalima u zadnjih 10 godina.
OCZ IBIS drive ili Revo Drive je sasvim OK za po doma ili za workstation.
http://www.ocztechnology.com/ocz-ibis-3-5-high-speed-data-link-ssd.html
http://www.ocztechnology.com/products/solid-state-drives/pci-express/enthusiast.html
SLC je isključivo za servere.
