Kvalitetan i jeftin uređaj...
..i što bi jabučari rekli...NAPOKON!!!...
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
no problem, zato ce kod nas biti bar 9 000 kn
Kvalitetan i jeftin uređaj...
..i što bi jabučari rekli...NAPOKON!!!...
no problem, zato ce kod nas biti bar 9 000 kn