Dugo već nismo osvježili strukturu foruma, pa sam se malo prihvatio toga - uklonjene su neke stare ili zamrle forumske grupe, a kreiran je i jedan novi podforum:
AI - UMJETNA INTELIGENCIJA
Trenutačno podforum ima kreiranu samo jednu grupu:
AI - općenita rasprava
Je li to dovoljno za početak ili treba dodati još grupa?
Razrada može biti ovakva:
- AI - generatori slika
- AI - veliki jezični modeli
- AI - asistenti
- AI - ostalo
Ili pak ovakva:
ChatGPT
Gemini
Claude
Grok
Ostali AI modeli
Do sada baš i nije bilo otvorenih tema o AI problematici, pa možda treba pričekati s razradom grupa - jer teme se mogu i naknadno prebacivati u druge grupe.


Gledam te!