Grundig 40VLE6425BR
poruka: 16
čitano: 43.549
moderatori: DrNasty, XXX-Man, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 godina
neaktivan
offline
Grundig 40VLE6425BR
Pozdrav,
Specifikacije su sljedeće:
ekran :102 cm
Led TV
Smart
Full HD
rezolucija:1920 x 1080
200 Hz
DVB-T2/C
WIFI ugrađen
LAN
USB snimanje
SRS - StudioSound HD
priključci : 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 4x HDMI, PC-in, PC Audio-in
cijena mu je 3200,00 HRK s PDV-om, ima ga samo u Elipsu
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2014 12:26 (n3m4n).
0 0 hvala 0
18 godina
neaktivan
offline
Re: Grundig 40VLE6425BR
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 20:30 (n3m4n).
12 godina
Re: Grundig 40VLE6425BR
kakav mu je kut gledanja? da li se slika kvari već pri malim kutevima gledanja?
Re: Grundig 40VLE6425BR
Dobro se drži kod povećanja kuta gledanja.. testirano na tekmama svjetskog prvenstva :)
17 godina
protjeran
Re: Grundig 40VLE6425BR
To ti je BEKO rebrand, mozda da pogledas neki njihov TV slicnog godista i dimenzija
Evo uspio nac nesto na BEKO-ME (jo)
BEKO 40/46 VLE 7131 BF LED 40" FHD100Hz , 46" FHD100Hz, A Energy, MPEG4, DVB-T/C, 4HDMI, 2USB