PC ne prepoznaje grafičku karticu

poruka: 2
|
čitano: 1.520
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PC ne prepoznaje grafičku karticu

Ovako, prije 3-4 mjeseca pregorila mi stara grafa, i ja si početkom nove godine uzmem novu samo za net i to, Nvidia GeForce Palit GT 630, i sve savršeno radi do neki dan, ja ko debil volim uređivat desktop i stavljao si token light ikone i sve normalno radilo dok nisam skinuo isti taj pak koji se instalira, i ja skinem instaliram i ono pita da restartam, i ja restart kad ono došlo do onog screena di piše welcome i makla se slova i stoji samo pozadina ta, u lijevom kutu nešto ease of access, ja kliknem na to i piše kao SHELL32.dll is missing from your computer, i ja da ću nove windowse jer nije bio problem jer nisam ima ništa na kompu trenutno baš, i sve super al ne prepoznaje grafičku, piše umjesto nje neki standard pci vga adapter, kad idem installat drivere izbaci mi ovu sliku tu šta sam stavio, i ja sve po netu prošvrlja i nigdi ništa, mislim puno rješenja al meni nijedno ne pomaže pa bi molija ako neko zna da mi kaže, čak sam se i premišlja jer mi je na 32-bitnim winsima radila, ovo su 64 al sam također posebno skinija i 64-bitne drivere, ako neko zna neka kaže, jer večeras ću stavit 32-bitne winse pa ako na njima ne bude radilo, ne znam šta ću...

Som la gent blaugrana
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 12:00 (rookica19).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PC ne prepoznaje grafičku karticu
rookica19 kaže...

Ovako, prije 3-4 mjeseca pregorila mi stara grafa, i ja si početkom nove godine uzmem novu samo za net i to, Nvidia GeForce Palit GT 630, i sve savršeno radi do neki dan, ja ko debil volim uređivat desktop i stavljao si token light ikone i sve normalno radilo dok nisam skinuo isti taj pak koji se instalira, i ja skinem instaliram i ono pita da restartam, i ja restart kad ono došlo do onog screena di piše welcome i makla se slova i stoji samo pozadina ta, u lijevom kutu nešto ease of access, ja kliknem na to i piše kao SHELL32.dll is missing from your computer, i ja da ću nove windowse jer nije bio problem jer nisam ima ništa na kompu trenutno baš, i sve super al ne prepoznaje grafičku, piše umjesto nje neki standard pci vga adapter, kad idem installat drivere izbaci mi ovu sliku tu šta sam stavio, i ja sve po netu prošvrlja i nigdi ništa, mislim puno rješenja al meni nijedno ne pomaže pa bi molija ako neko zna da mi kaže, čak sam se i premišlja jer mi je na 32-bitnim winsima radila, ovo su 64 al sam također posebno skinija i 64-bitne drivere, ako neko zna neka kaže, jer večeras ću stavit 32-bitne winse pa ako na njima ne bude radilo, ne znam šta ću...

Probaj stavit neke starije drivere.

Valentin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice