Ček hočeš reči da VST efekti i VST instrumenti ne rade u DAW-u na Ryzenu?
I kad smo več kod te tvoje muzike čovijek te gore tražio da čujemo kaj produciraš, pa onda baci link da mi to čujemo...
Ajde ti ohladi s Cryogenicom.
Tko je on da njemu puštam moju glazbu iil glazbu nekoag drugoga koju produciram ?!
Što da mu dokažem ?!
A recimo tebi bi bio bolji CPU za 100 ojra više neg taj 14700K , jedan Ryzen 7950X!
Što tebe briga koji CPU koristim za produkciju glazbe ?!
Njemu sam objasnio razliku između računalne produkcije glazbe 1997 i danas.
Nemojte me više daviti glupastim pitanjima.

. Ja se sjećam Fruity Loops'a a i Dance E Jay'a (1997), također na ono skroz nebitnom procesoru i sve je radilo ok, sam Fatboy Slim je semplal/snimal pjesme na Atariu,
.
daj molim te ovaj ostatak forumasa kaj je ostao nisu prdnuli zadnjih 20 godina kakave hebene rasprave spavate vec 20godina spavajte i dalje

gdje samo nalazis te idiotarije od stranica