Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 10.413.033
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

večer nespavalice, oni koji se samo izležavaju i oni koji su prelijeni da spavaju Cool

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
17 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

dobro večer, evo neki rasistički film na novoj, meni se sviđa...

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
16 godina
protjeran
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Postao sam apple fanboy :D

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
17 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
mind_challenge kaže...

dobro večer, evo neki rasistički film na novoj, meni se sviđa...

  Nevinašce

 

Znate onu:

 

Ja nisam rasist...

 

 

...ali oni su crni/žuti!

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
16 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Dosada, jos malo minecrafta (hebemu zarazen sam) i gothic 4 malo :D

These wounds won't seem to heal This pain is just too real There's just too much that time cannot erase
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Daniman123 kaže...

Postao sam apple fanboy :D

 

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 22:21 (Krešo91).
17 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Šef kaže...
mind_challenge kaže...

dobro večer, evo neki rasistički film na novoj, meni se sviđa...

 Nevinašce

 

Znate onu:

 

Ja nisam rasist...

 

 

...ali oni su crni/žuti!

 e baš to...

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
XYomegaYX kaže...

Dosada, jos malo minecrafta (hebemu zarazen sam) i gothic 4 malo :D

Minecraft FTW Cool

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
17 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Daniman123 kaže...

Postao sam apple fanboy :D

 

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
16 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Krešo91 kaže...
Daniman123 kaže...

Postao sam apple fanboy :D

 

  Pa pogle i zvat može :/

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)

Um caruje,a Dundo Maroje =)
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 22:31 (Zurka-fy).
16 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Zurka-fy kaže...
Šef kaže...
Daniman123 kaže...

Postao sam apple fanboy :D

 

  Taman krenem da postam i ti umjesto mene :/

 

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
17 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Večer...

Ima koga ili ste svi pobjegli van lokat Nevinašce

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Daniman123 kaže...

  Taman krenem da postam i ti umjesto mene :/

 

Um caruje,a Dundo Maroje =)
16 godina
protjeran
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Majko mila, kada bi ga ja zviznuo cijeli bi se raspao :/

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Daniman123 kaže...

  Taman krenem da postam i ti umjesto mene :/

 

A jesi nepristojan....dame imaju prednost Cool

 

 

A ja sad...kidam...nalijevo....odo igrat Minecraft i onda malo gledanje DBZ-a i onda u krpe Namigiva

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)
17 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Samo za Krešu

 

 

 

 

Otvorim /b/ i prvi post je o MinecraftuSmijeh

 

 

 

I, nešto smiješno (gif)

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Šef kaže...

Samo za Krešu

 

 

 

 

Otvorim /b/ i prvi post je o MinecraftuSmijeh

 

 

 

I, nešto smiješno (gif)

Daj SS

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
17 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Ivan M. kaže...

Večer...

Ima koga ili ste svi pobjegli van lokat  Nevinašce

  Nismo išli lokat... Nema seneke da plati piće...

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
17 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Krešo91 kaže...
Šef kaže...

Samo za Krešu

 

 

 

 

Otvorim /b/ i prvi post je o MinecraftuSmijeh

 

 

 

I, nešto smiješno (gif)

Daj SS

  Evo ti pa gledaj...

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
16 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Šef kaže...
Krešo91 kaže...
Šef kaže...

Samo za Krešu

 

 

 

 

Otvorim /b/ i prvi post je o MinecraftuSmijeh

 

 

 

I, nešto smiješno (gif)

Daj SS

  Evo ti pa gledaj...

  Valjda je pogledao sliku prije ulaska :D

Evo ti krešo sa 4chana /b/ neki minecraft http://images.4chan.org/b/src/1287260961616.png

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Šef kaže...

 Evo ti pa gledaj...

Found it...tnx anyway Smijeh

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
16 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Krešo91 kaže...
Šef kaže...

  Evo ti pa gledaj...

Found it...tnx anyway Smijeh

 

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
17 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

I could do that!

 

gif 

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Kad smo već kod iphonea:

 

Um caruje,a Dundo Maroje =)
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

A covjece moj pajdo nikak da dode MA DI SI 4UCKER-uuuuuuu dolazi amoBelji se

17 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Šef kaže...
Ivan M. kaže...

Večer...

Ima koga ili ste svi pobjegli van lokat Nevinašce

  Nismo išli lokat... Nema seneke da plati piće...

A niste...

Pa kaj onda radite spameri Izlanuo se

16 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

vecer!!! ma kakvi vani, prehladno je...ostao sam doma uzivati u prvoj veceri sa centralnim grijanjem ove sezone

17 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Ivan M. kaže...
Šef kaže...
Ivan M. kaže...

Večer...

Ima koga ili ste svi pobjegli van lokat  Nevinašce

  Nismo išli lokat... Nema seneke da plati piće...

A niste...

Pa kaj onda radite spameri  Izlanuo se

  um... spamamo?

 

 

 

 

Tražimo gifove po 4chanu..

 

 

  Gif

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice