Volio sam ih kao firmu, dok mi nije dosla njihova tastatura s greskom.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Savrseno za Modnoga sracka i Cigana Nevenovica.
Lijepe tipkovnice. Malo mi je čudan smještaj ovih tipki za smjer (eh da, 20 posto manja od standardnih
). 
ajd hvala isusu kristu da su se napokon sjetili raditi malo ljepše, stilski izražajnije periferne uređaje
Čist račun duga ljubav!
