Logitech u bojama

poruka: 5
|
čitano: 1.225
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech u bojama".
16 godina
protjeran
offline
Logitech u bojama

Volio sam ih kao firmu, dok mi nije dosla njihova tastatura s greskom.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
1 0 hvala 0
18 godina
offline
Logitech u bojama

Savrseno za Modnoga sracka i Cigana Nevenovica.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
2 6 hvala 0
18 godina
neaktivan
offline
Logitech u bojama

Lijepe tipkovnice. Malo mi je čudan smještaj ovih tipki za smjer (eh da, 20 posto manja od standardnih {#}). {#}

'I love the smell of daisies in the morning!'
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2011 21:48 (Gaus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 godina
protjeran
offline
Logitech u bojama

 ajd  hvala  isusu kristu da su se napokon sjetili  raditi malo ljepše, stilski izražajnije periferne uređaje

Hedonism Is My LifeStyle
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech u bojama
Cirkus! :)
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice