| Naziv teme | Pokrenuo | Poruka | Čitano | Zadnja poruka | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Instalacija Windowsa |
|
klinik
sri 7.3.2012 11:07
|
9 | 5.442 |
sri 7.3.2012 12:00
|
|
Nema volume icon u notification area |
|
softicmarlon
sri 7.3.2012 11:24
|
2 | 861 |
sri 7.3.2012 11:27
|
|
Jedna graficka, a dva zasebna monitora |
dalibor.kum.markovic
uto 28.2.2012 17:34
|
5 | 1.982 |
sri 7.3.2012 0:13
|
|
|
Kasni tipka |
aneLL
uto 6.3.2012 19:37
|
3 | 1.170 |
uto 6.3.2012 19:43
|
|
|
Tipke na tipkovnici |
|
lujodela
pon 27.2.2012 18:19
|
2 | 970 |
uto 6.3.2012 11:48
|
|
Particioniranje diska |
ormar
uto 6.3.2012 2:18
|
2 | 1.264 |
uto 6.3.2012 2:51
|
|
|
Kako napraviti virtual pc na windows xp sp3 ??? |
maxi125
sub 3.3.2012 18:48
|
2 | 1.595 |
pon 5.3.2012 23:51
|
|
|
Hard disk + win 7 problem |
marioor
pon 27.2.2012 17:15
|
3 | 1.393 |
pon 5.3.2012 23:49
|
|
|
Torrent problem-"pristup je odbijen" |
soniman
pon 5.3.2012 17:33
|
3 | 4.176 |
pon 5.3.2012 23:12
|
|
|
Problem s instalacijom programa. |
|
77ari
pet 2.3.2012 17:50
|
24 | 4.184 |
pon 5.3.2012 9:38
|
|
Nokia N900 problem sa spremanjem fileova |
|
zagi55
pon 5.3.2012 1:43
|
1 | 1.268 |
pon 5.3.2012 1:43
|
|
Pomoc oko PC-a |
|
IMVK
ned 4.3.2012 18:18
|
8 | 1.011 |
ned 4.3.2012 21:34
|
|
Windows 7-Problemi sa zvukom |
NetkoNesto
uto 19.4.2011 11:37
|
7 | 3.058 |
ned 4.3.2012 20:08
|
|
|
BIOS flash uspješan, windowsi se ne bootaju |
msimu666
ned 4.3.2012 16:19
|
10 | 1.810 |
ned 4.3.2012 18:34
|
|
|
Fraps (video zelen) |
|
SuperDox
čet 1.3.2012 15:41
|
4 | 1.105 |
ned 4.3.2012 13:23
|
|
Kako naći što u backgroundu koristi dvd driveove? |
JohnDoe
ned 4.3.2012 9:52
|
2 | 992 |
ned 4.3.2012 13:20
|
|
|
Program za resetiranje |
tido35
sub 3.3.2012 19:34
|
7 | 3.820 |
ned 4.3.2012 13:16
|
|
|
Hp problem |
tido35
sub 3.3.2012 18:42
|
10 | 2.503 |
ned 4.3.2012 9:06
|
|
|
Move to na drugo mjesto |
|
PCGamerX
sub 3.3.2012 15:44
|
23 | 3.044 |
ned 4.3.2012 8:32
|
|
Nemam zvuka na google chrome |
|
maherDP
ned 4.3.2012 8:02
|
1 | 1.612 |
ned 4.3.2012 8:02
|
|
Opera 11.6.1 |
|
Simpsoni
sub 3.3.2012 11:43
|
2 | 1.076 |
ned 4.3.2012 0:21
|
|
BlueScreen |
ivan558
sub 3.3.2012 22:30
|
2 | 3.707 |
ned 4.3.2012 0:06
|
|
|
Problem s encodingom dijakritika (čć) |
|
Zodiac
sub 3.3.2012 22:47
|
3 | 2.139 |
ned 4.3.2012 0:06
|
|
Microsoft Outlook slanje poste problem |
|
Experz0r
sub 3.3.2012 21:52
|
2 | 1.261 |
sub 3.3.2012 22:10
|
|
Video Driveri |
|
Cholee
sub 3.3.2012 17:05
|
8 | 3.655 |
sub 3.3.2012 21:42
|
|
Nešto mi usporava PC...pomoć! |
The Chaser
sub 25.2.2012 9:23
|
27 | 11.317 |
pet 2.3.2012 21:13
|
|
|
Windows old vracanje starih windowsa
|
|
Intelovac123
pet 2.3.2012 19:29
|
3 | 3.561 |
pet 2.3.2012 20:38
|
|
Windows 8-Virtual Box problem |
|
GamerMaster2041
pet 16.9.2011 11:15
|
7 | 2.841 |
pet 2.3.2012 19:32
|
|
Virtualbox shell |
|
GamerMaster2041
čet 1.3.2012 22:26
|
2 | 750 |
čet 1.3.2012 23:01
|
|
Nema drivera za matičnu Gigabyte |
|
cassini
čet 1.3.2012 20:17
|
3 | 1.033 |
čet 1.3.2012 21:35
|
