| Naziv teme | Pokrenuo | Poruka | Čitano | Zadnja poruka | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Problem s ramima? |
|
axos
pet 22.6.2012 12:53
|
11 | 1.349 |
sub 24.11.2012 23:56
|
|
Problemi sa web kamerom |
croat92
pet 16.9.2011 19:43
|
3 | 3.989 |
sub 24.11.2012 22:51
|
|
|
Kako flashati Bios |
|
IMVK
sub 24.11.2012 22:21
|
12 | 2.257 |
sub 24.11.2012 22:44
|
|
Kompjuter neće da se upali
|
|
Stjepan28
sub 24.11.2012 11:54
|
3 | 1.560 |
sub 24.11.2012 19:45
|
|
Problemi s grafikom - artefakti |
|
Sunburn
sub 24.11.2012 15:34
|
16 | 2.534 |
sub 24.11.2012 18:17
|
|
Problemi sa grafičkom, Intel HD4000 |
|
I.Kk
sub 24.11.2012 12:52
|
2 | 943 |
sub 24.11.2012 17:51
|
|
Razno razni BSOD
|
ivanveliki
sub 24.11.2012 16:27
|
2 | 783 |
sub 24.11.2012 16:29
|
|
|
Računalo se resetira uz BSOD
|
ilijas11
pet 23.11.2012 16:04
|
3 | 1.248 |
sub 24.11.2012 2:20
|
|
|
Lagg poslije vracanja u igru |
|
kurt
čet 1.11.2012 0:02
|
8 | 1.063 |
pet 23.11.2012 20:52
|
|
Problem sa speed link gamepad |
leone17
pet 23.11.2012 16:17
|
1 | 1.109 |
pet 23.11.2012 16:17
|
|
|
Hitno trebam matičnu za Pavilion G6 |
Kish
pet 23.11.2012 0:12
|
2 | 1.123 |
pet 23.11.2012 16:12
|
|
|
USB problem |
|
Americano
pet 23.11.2012 10:41
|
1 | 923 |
pet 23.11.2012 10:41
|
|
Problem s ramima |
duxyebj
čet 22.11.2012 20:20
|
4 | 737 |
čet 22.11.2012 20:42
|
|
|
BSOD ili graficka |
Vopa123
uto 20.11.2012 23:33
|
17 | 2.908 |
čet 22.11.2012 17:23
|
|
|
Problem sa programom Speccy. |
xxULTRAxx
sri 21.11.2012 22:49
|
3 | 1.283 |
čet 22.11.2012 14:19
|
|
|
Nema slike nakon nove graficke |
|
sLim95
čet 22.11.2012 1:05
|
12 | 3.664 |
čet 22.11.2012 14:12
|
|
Kompjuter se freeza |
|
Lukanator22
sri 21.11.2012 11:59
|
7 | 2.781 |
čet 22.11.2012 10:59
|
|
Corsair HX 1000 Crossfire pomoć |
|
njuskalo1983
čet 22.11.2012 0:50
|
3 | 937 |
čet 22.11.2012 2:31
|
|
Gdje Kupiti?
|
|
funkstaz
sri 21.11.2012 21:52
|
7 | 1.407 |
sri 21.11.2012 22:32
|
|
Monitor ne radi |
|
nido
ned 2.1.2011 12:32
|
14 | 12.405 |
sri 21.11.2012 19:33
|
|
Pitanje u vezi dizanja windowsa xp |
|
Dotz21
sri 21.11.2012 18:04
|
3 | 739 |
sri 21.11.2012 18:13
|
|
Problem sa mikrofonom |
|
Hatter
sri 21.11.2012 16:08
|
1 | 954 |
sri 21.11.2012 16:08
|
|
pc se smrzava! I ko da nestaje struje! |
|
keki
pon 12.11.2012 1:16
|
15 | 3.211 |
sri 21.11.2012 15:46
|
|
Što da promjenim - zapinje slika - film?
|
Soniccro
uto 20.11.2012 9:11
|
6 | 2.742 |
sri 21.11.2012 14:24
|
|
|
Boot mi prebaci plazmu na HDMI ulaz |
|
Štupser
pon 19.11.2012 23:01
|
8 | 1.227 |
uto 20.11.2012 23:35
|
|
Problem sa slikom kod igranja |
Vopa123
uto 20.11.2012 3:11
|
4 | 1.008 |
uto 20.11.2012 23:01
|
|
|
PC se zaledi usred igre i treba se restartati !! |
Pinta33
ned 18.11.2012 22:45
|
30 | 6.078 |
uto 20.11.2012 22:31
|
|
|
Grafička karta ometa rad TV-a |
dgo
uto 20.11.2012 21:53
|
1 | 589 |
uto 20.11.2012 21:53
|
|
|
Hauppauge WinTV PVR-350 pomoć |
|
Enzo
uto 20.11.2012 20:20
|
1 | 707 |
uto 20.11.2012 20:20
|
|
Ne učitava mi double layer DVD |
|
psimunov
pon 19.11.2012 16:03
|
5 | 1.032 |
uto 20.11.2012 19:41
|
