| Naziv teme | Pokrenuo | Poruka | Čitano | Zadnja poruka | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Router se sam prebacuje u bridge |
|
Štupser
uto 4.12.2012 19:24
|
1 | 766 |
uto 4.12.2012 19:24
|
|
HDD pitanje |
|
MrMarinac96
uto 4.12.2012 0:00
|
4 | 809 |
uto 4.12.2012 18:38
|
|
Prevelika temperatura matične ploče |
Keklja
sri 28.11.2012 9:53
|
14 | 11.900 |
uto 4.12.2012 14:32
|
|
|
Preporuka za graficku. |
Benjy
pon 3.12.2012 12:04
|
6 | 2.278 |
pon 3.12.2012 23:57
|
|
|
Mikrofon ne prepoznaje govor |
|
Zipfer
pon 3.12.2012 21:28
|
5 | 1.603 |
pon 3.12.2012 23:11
|
|
Problem sa paljenjem računala |
mean-muscul
pon 3.12.2012 21:29
|
8 | 891 |
pon 3.12.2012 21:41
|
|
|
Audio jack - popravak? |
|
tahoe
sub 1.12.2012 8:53
|
6 | 1.500 |
pon 3.12.2012 21:32
|
|
Problem sa driver-ima grafičke ati 9550 |
|
Gearbox
ned 2.12.2012 20:27
|
5 | 2.523 |
pon 3.12.2012 21:27
|
|
Memorijska Kartica SD ili SDHC. |
|
Lua
pon 3.12.2012 20:31
|
1 | 827 |
pon 3.12.2012 20:31
|
|
Komp se ruši |
Abatwa
uto 20.11.2012 12:12
|
43 | 6.151 |
pon 3.12.2012 16:07
|
|
|
Problem sa ventilatorom od procesora |
|
Icyfire
ned 2.12.2012 12:52
|
4 | 1.909 |
pon 3.12.2012 1:02
|
|
Scythe YASYA Cooler Riknuo |
|
Ivan_cno
ned 2.12.2012 22:36
|
5 | 1.280 |
ned 2.12.2012 23:14
|
|
Dell Optiplex GX620 problem |
|
Sline
ned 2.12.2012 16:07
|
3 | 1.319 |
ned 2.12.2012 22:01
|
|
Problem sa monitorom |
|
dani20
ned 2.12.2012 20:14
|
2 | 970 |
ned 2.12.2012 21:00
|
|
USB problem ? |
|
misizulja
pet 30.11.2012 20:41
|
6 | 1.006 |
ned 2.12.2012 19:52
|
|
Komp se gasi nakon pokretanja |
battman909
ned 2.12.2012 15:24
|
34 | 6.164 |
ned 2.12.2012 19:17
|
|
|
Problem s pisačem canon pixma ip1500 |
Red Devill
ned 2.12.2012 13:51
|
3 | 1.688 |
ned 2.12.2012 15:32
|
|
|
Problem sa slikom na normal startup |
abeabe
uto 27.11.2012 10:29
|
14 | 2.841 |
ned 2.12.2012 14:16
|
|
|
Problem sa printerom HP P1102 |
|
Bartender
čet 6.10.2011 12:18
|
14 | 12.799 |
ned 2.12.2012 13:20
|
|
Laptop compaq mini cq10-500 problem sa baterijom |
|
marin sparks
sub 1.12.2012 19:47
|
2 | 765 |
ned 2.12.2012 11:35
|
|
Sastavio malo stariju konfu, stalno se crasha? |
|
athlon64
sub 1.12.2012 0:28
|
11 | 2.741 |
ned 2.12.2012 3:36
|
|
Zvuk prekida kad je na jutubu ? |
Gamer21
ned 2.12.2012 0:14
|
7 | 6.716 |
ned 2.12.2012 3:29
|
|
|
Problem sa MSI R7850 TF3 2GD5/OC |
mariradi
pet 30.11.2012 23:04
|
14 | 5.397 |
ned 2.12.2012 1:14
|
|
|
Problem sa zvukom |
saranjsek
sub 1.12.2012 15:30
|
2 | 681 |
sub 1.12.2012 16:02
|
|
|
Problem sa Wireless adapterom TL WN 321g |
|
wall3
sub 1.12.2012 13:39
|
1 | 940 |
sub 1.12.2012 13:39
|
|
Upitna garancija? |
MARKOZD15
ned 15.7.2012 19:42
|
14 | 9.469 |
sub 1.12.2012 10:51
|
|
|
Problem sa Pes 13 patchom |
xxULTRAxx
pet 30.11.2012 21:35
|
1 | 814 |
pet 30.11.2012 21:35
|
|
|
U čemu je problem
|
Ae_hr
pet 30.11.2012 17:55
|
5 | 805 |
pet 30.11.2012 20:55
|
|
|
H80 cudan zvuk |
|
G4NG4$TA300
pet 30.11.2012 19:03
|
2 | 643 |
pet 30.11.2012 19:11
|
|
Problem sa NVIDIA 8400M gt |
|
slim2shady
čet 29.11.2012 22:42
|
2 | 1.365 |
pet 30.11.2012 18:18
|
