﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 08:46:50 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 24 May 2011 18:01:56 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari IT vijesti (stari web)</description><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/99954.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Hehe ja sam ove gdn 500kn na kuler, preko 3 soma na igrice i popušio 1000kn+ na mjenjanje grafi!!!Lool čovječe dodje mi da se upucamXD šta ne volim koristiti piratebay ko neki tipovi išta neam sreče s...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1956968.aspx</link><pubDate>Tue, 24 May 2011 18:01:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8903b9a2f2c3ee91bd1f675d94b3b921</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Budem iskopao sliku da vidis kako izgleda ugradnja takvog hardveraja, a da bolja polovica ne vidi sta se desava....uglavnom situacija izgleda tako da se hardveraj ugraduje oko 2 h u noci pod baterijsk...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1956909.aspx</link><pubDate>Tue, 24 May 2011 17:40:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">df59d440c0421be8438cb7f172aed0d9</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Da. Ja inače uzimam mainstream samo! Izuzev HD6950XDMa mjenjat češ ti sve ubrzo ti igraš igre a imaš dualca klokanog vidim ja to sve:PNemoj mi sad tu vidoviti Milan nego mis da če tamo ubrzo pisat nek...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1956638.aspx</link><pubDate>Tue, 24 May 2011 15:41:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">39f4b8a8af5bae300448f90224b8b17b</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Kada mi prvi puta pocne stucat odmah je mjenjam....a to je znaci da cu opet iskesirat malo vise love &amp;nbsp;pa sam opet miran neko vrijeme.Sa karticom koja kosta cca 1200 kn ne bih bio nikako zadovljan...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1955927.aspx</link><pubDate>Tue, 24 May 2011 10:48:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f116856f6e53e8641128825c5b6df823</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>dada1200-1300kn najmanje da dobiš novu, a bar toliko jakuSuper je to kartica koju još imaš sada!;)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1955678.aspx</link><pubDate>Tue, 24 May 2011 09:17:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9e2aca350631ae8d015a8aa848a4aca5</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>I dalje vozim ovu svoju ATI 4870x2 &amp;nbsp;&amp;nbsp;Nikada nisam imao tako dugo neki komad hardveraja, pogotovo ne neki GPU (omg)....no jednostavno nemam volje ovo prodavat i kupovat drugu graficku kada ig...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1955672.aspx</link><pubDate>Tue, 24 May 2011 09:15:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">435546bdc462734425bb9e4526ae4030</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Hahaha legendo dođe mi daplačem ti me nasmijaše do suzaImaš pravo, samo tako!;)&amp;nbsp;&amp;nbsp;Imaš 4870X2 2GB još uvjek? Tako treba:)&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1953809.aspx</link><pubDate>Mon, 23 May 2011 14:44:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">923d9cef8a67a8f1732676b56e568ef5</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Izgleda da jos moja ATi 4879x2, 2 GB nije za "penziju" kada sve ovo citam.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1950767.aspx</link><pubDate>Sun, 22 May 2011 11:13:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d17f85e164ba85cedb44f3c669ac6177</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Ma samo me zanimalo, iskreno mislio sam da je otisla u vjecna lovista nakon nekog vremena od kad si ju otkljucao</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1950331.aspx</link><pubDate>Sun, 22 May 2011 07:53:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6ef98d2fc7aeb486afb4158d4a5627fc</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Haha zaš te tako zanima?XDProdo sam ju jer nie valjala ni kurc*!:PPPUnlockao sam joj samo sp na 1536 drugo zaboravi jer se freezala pri svakom manjem OC-ingu čak ni na taktove stock 6970 nis ju mogo n...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1950233.aspx</link><pubDate>Sun, 22 May 2011 01:26:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">73f211f165843052ef7dca392b917ac5</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Zar nisi ti imao 6950 unlockanu u 6970?&amp;nbsp;Kaj mi dajes TU, daj rađe reci di ti je nestala ta kartica :D</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1942241.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 19:58:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0ad47dc3f2a4ae44302a4fccededc0e3</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Lool,&amp;nbsp; a za taj glupi Metro ti treba GTX 570 da moš igrat. Ali ta igrica uopće ntreba bit za neku orjentaciju jel je to čisto preseravanje .</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1942134.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 19:34:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4d8185f75be9b21bef94c65f26f31ddc</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>žežeNe brijem ja na te postotke već da mi radi kartica i da ju mogu100% iskoristitiInače overclocker sam tako da i to ulazi u obzirXD jer ove ATi su me jako razočaraleSada sam još na HD6850 i ne mogu ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1942117.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 19:28:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bdb6d005c9af25afa20aaae6ec4602c4</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Heheh, neznam ja koliko se clokaju. Kažem da je nova GTX 560 na taktu od oko 930Mhz ima iste performanse kao GTX 560Ti na stocku. Sad ako je tvoja na 850Mhz što je nebitan pomak sa 822 Mhz to znači da...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1942045.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 19:08:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c1fa59fa9aed2a48f6d71c14c9f938ad</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Ja sam upravo pogledao receociju nove MSI Twin Frozr OC i vidio da je Ti brža samo nekih 5-6%.No dobro to na stocku. Sad mja je Zotac isto ima tvornički OC kao MSI-jeva nova i to nosi još 2-3%.Sad kol...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1941993.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 18:54:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e0ea9f0a71b30f8005768e3f2f0469b8</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Kako misliš da tvoja praši ? Po svim recenzijama ove obične GTX na oko 930Mhz su u dlaku iste sa referentonom Ti verzijom znači tvoja je brža u prosjeku možda 3 % !!!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1941980.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 18:47:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">90db6314009c0d80a4475068c03b83d8</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Moja Zotac Ti je na 850MHz i praši svejedno i one na 920MHz sigurno barem za 10-tak %. Od ovih na nižim taktovima je jača i do 15% jer je to ipak titanium kartica org. Gledao sam malo na forumu serijs...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1940615.aspx</link><pubDate>Wed, 18 May 2011 10:12:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c045e57b2b5ded829c43e8b8228da7f1</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Sad kad sam pogledao par recenzija grafe jasno je šta su napravili. Zanimljivo je da nema referentnih taktova i PCB-a, nego svaki Vendor lupa svoje u rasponu koji je predvidila Nvidia&amp;nbsp; (od 810 Mh...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1939697.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 20:04:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b027e51e0ba30dbef97d6f2ffac75353</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Pa ako će bit 1600 kn&amp;nbsp; onda je smiješna cijena, jel je grafa oslabljena GTX 560Ti !!!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1939490.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 19:02:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a103f485857d201d3e0037e9bf85d66c</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>ASUS-ov model je bolji cak i od GTX 470.pfff cijena ce bit oko 1600kn kod nas,ali vjerovatno ce past.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1939481.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 19:00:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">72c06075d9e5b1c2dec1a55e752fdc01</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Ako cijena bude korektna bit će to dobra kupovina!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1939440.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 18:50:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7f233eda9efea271c0b479e6bd1a9ecd</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>reka sam ja da ce bit malo slabija od 6870...cekamo ati gamera da se javi :P</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1939410.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 18:43:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">31ca1b9cbfb37f5393b92579d73cfabe</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>A evo i prvi reviewu:&amp;nbsp;http://www.guru3d.com/article/palit-geforce-gtx-560-sonic-platinum-review/12&amp;nbsp;Graficka malo zaostaje za HD 6870,negdje je bolja negdje je losija.Uglavnom oko 1-2 FPS raz...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1939368.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 18:32:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8832b55fb5a5998a65ebcf079cbd3ccf</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>http://www.hardwarebase.net/vijesti/5354/geforce-gtx-560-vec-u-prodaji&amp;nbsp;&amp;nbsp;http://www.geforce.com/#/Hardware/GPUs/geforce-gtx-560</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1938509.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 12:43:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e26d9ba1bbf6498549a39a00f898be9b</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Ja sam uzo GTX560 Ti org od Zotaca, u HgSpotu dns1500kunajavim dojmove za par dna kad stigne:PPP</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1938028.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 09:24:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">44c626935643625196dc66a7c78389db</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>jel izasla grafa? ?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1937990.aspx</link><pubDate>Tue, 17 May 2011 09:15:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5b934fe5f9fe26f21827dfd8c1ad3748</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Al zato su cijene starima pale, i to osjetno.&amp;nbsp;Recimo GTX 470 Twin Frozr II je pala za 50&amp;euro;, laganim OC 25% jede sve igre, a pritom je nečujna. GTX 460 se vani da nabavit za 800kn.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1932489.aspx</link><pubDate>Sun, 15 May 2011 08:51:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6c488e689c2d67e6963842ea09190eb6</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Sad ce netko flomasterom precrtat onu cetvroku i napisat peticu.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1932469.aspx</link><pubDate>Sun, 15 May 2011 08:40:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">72db48e52008389c5722cf9afb1ccd16</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>I ja također ;) Ali realno, što je toliko čekano sa tom karticom?Izgleda za nevidiju uobičajeni&amp;nbsp;rename gtx 460tke od 1gb. Doslovno. Valjda su čekalida se prodaju grafičke sa&amp;nbsp;kutijama sa star...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1932144.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 22:35:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">79fb612f0fce98fa80cfea00ed988d4a</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>hahaha nadan se da se nece nac neko ko ce ovo stvarno popusit xD</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1932114.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 22:18:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9b1c9698b918b3ba1bd4b35bb607b751</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Ma mooš, meni ide na max jer imam isto ovaj patch za Dx12,skinut sa ruskog pornvareza, pa onda kad imaš tolki dx,na starijem radi na pola snage. Ja sam moro spuštat clock procujer je igra prebrzo vrti...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1932098.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 22:11:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c907527c1117d613c82ff95f7d6bebc8</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Nea do Metroa i 30 AVG!LOOLTu igru ne moš na max ni sa GTX580 jer ima DX11</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931401.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 17:39:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">781f2f768bf72845e10acb5a160e74ae</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>&amp;nbsp; meni dosadno dok ne dode ekipa na koktelcice</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931270.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:46:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d6fc8e698667bd958efe512577656d30</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>blago vama </description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931265.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:43:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">53cc9fda5d80a2806eec6bc542bf9e7c</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>&amp;nbsp; ma kak ne, al to sam za nas par odabranih u ranoj prealpha fazi, testere osobno odabrao monkeyboyi jos se za to okupila originalna black isle ekipa da prebaci baldurs gate 2 na novi engine, zov...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931256.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:40:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">630150382246970e4935c2f5af7f4d51</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Pa ti ni is nešto vidio !! Nepostoji ti dx12 lega !!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931251.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:37:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3821a8aa7eca618df98355294a2a7d31</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>grimyy nemos to radit neznalicama XD</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931250.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:37:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f904baf86a6ebe1c3736f3c856e90db1</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>&amp;nbsp; pa ovaj novi patch koji prebaci baldurs gate na dx12 grafiku, zar nisi to vidio?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931235.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:29:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">45b19dcd77898de6b8da70f7026efb2e</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Bez čega ?????</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931225.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:22:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fcc2aa20e08ec1ed254a6cd52c508d85</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>&amp;nbsp; mozda bez directx 12 patcha...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931212.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:14:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">70040c5740b5427942def9fc8344774a</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>tocno to stoncine...nece baldurs gate bit zahtjevan graficki kao metro 2033 pa da ga tira na 25-30 fpsova na full hd-u...kako predvidanja idu bit ce jaka kao hd 6870 sta znaci zagarantiranih 25+ fpsov...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931196.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:09:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0844d1fc8241e2fcca5eb798ccb58c33</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Taj Baldurs Gate 2 će ti sigurno raditi na njemu.Inače ne vidim razloga zašto neka bilo koja igra ne bi radila na takvoj kartici?Čak ni na full HD monitoru.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931184.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 16:05:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6332c17571b2a8e0b1d40d9847e956c9</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Kod nas ce bit negdje oko 250-280$.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931141.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 15:46:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">afc88b211fb158ce7a77687ac0f297cd</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Hoće ako staviš na medium details</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931134.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 15:44:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a0713f488cc115f37e9baa34546784f0</guid><category /></item><item><title>Re: GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Hoće bez po muke.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931057.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 15:05:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c1e0a4316a7ec4dd4a64e96ee9f1e64d</guid><category /></item><item><title>GeForce GTX 560 u utorak</title><description>Hoce mi na njoj radit Baldurs Gate 2?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/geforce-gtx-560-utorak/1931054.aspx</link><pubDate>Sat, 14 May 2011 15:04:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c11dd6b38df244a60f8614587728b9ba</guid><category /></item></channel></rss>