﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 18:33:21 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 13 May 2011 21:00:12 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/99880.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Evo sve u jednom ali RUČNO&amp;nbsp;http://www.askvg.com/transform-windows-xp-into-windows-7-without-using-customization-pack/</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929518.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 21:00:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dfc4896688498de2268a8e3eb738f723</guid><category /></item><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Kao sto ti je vec receno bolje promijeni OS.S tim mijenjanjem ikona,tema dobit ces na kraju vece zauzece RAM-A nego da si instalirao Windows 7.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929517.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 20:59:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">356e17db68584073d89ffa0a5d720fe2</guid><category /></item><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>U svakom slučaju...&amp;nbsp;&amp;nbsp;(samo nek je tebi lijepo)Uvijek mu ostaje prvi link + ručno mijenjanje ikona.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929512.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 20:56:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">65db68676d77cd5abfe4c652349425ff</guid><category /></item><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Znam da ne valja...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929496.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 20:51:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ee26bc93af1eda787882866f6e55eadb</guid><category /></item><item><title>Re: Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Ne trpam nikom ništa, i otkuda ti znaš da nije isprobano i da nije radilo bez problema? Pišeš kontra, a ne pridonosiš onom što autora teme zanima.&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929486.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 20:47:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">783603dadbbddbe7a24004223396a75e</guid><category /></item><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Taj Vista trasfomation pack je jedan krasan proizvod. Najprije modificira sistem i prvih mjesec dana sve izgleda predivno dok se ne počne raspadati sam od sebe tj sistem počne vraćati default ikone i ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929405.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 20:14:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9db26bfb9aeaeeec8b7387db2f857062</guid><category /></item><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Evo ti sve u jednom:http://www.dailymotion.com/video/xaxd69_make-xp-look-like-windows-7_school&amp;nbsp;http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/Vista-Transformation-Pack.shtml</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929296.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 19:33:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b33701634d56aecd8c74e0cf64dfd0d8</guid><category /></item><item><title>Promjenja ikona na sp2 da bude ko na win7</title><description>Bolje promijeni OS.Kako još možeš raditi na toj zastarjeloj hrpi tagova?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929274.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 19:27:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">199056781117b5f62935540804aee444</guid><category /></item><item><title>Teme za xp</title><description>E ljudi kako ste??? ;;;;;;;;;)))))))))))))))))))))))))))Danas sam promijenjio temu na win xp.Ali pitam vas kako da promjenjim ikone npr koš da mi bude kao na win7 da mi bude ikone ko na win7Ko ima lin...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/promjenja-ikona-sp2-bude-ko-win7/1929254.aspx</link><pubDate>Fri, 13 May 2011 19:21:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2ed599d42ce1b17e705156a88827d6fb</guid><category /></item></channel></rss>