﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 13:43:03 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 13 Apr 2011 19:42:34 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>Wow microtransakcije</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/wow-microtransakcije/95977.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Wow microtransakcije</title><description>nedaj boze veceg zlato nebi bila ni blizu ista igra kao sada :Sbogati bi bili jaci od ostalih, a to nikad nije dobro.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1852284.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 19:42:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">51d38c94658d5542acc1238cd1b7957e</guid><category /></item><item><title>Wow microtransakcije</title><description>šteta, bilo bi odlicno da to dode sto prije:D malo mi puno izdvajat tolko para svaki mjesec na jednu igricu</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1851263.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 14:03:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9bb9ec61f33b81b5daee77365a7d1526</guid><category /></item><item><title>Wow microtransakcije</title><description>za kojih 10 godina možda kad im se više nebude isplatila pretplata</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1850977.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 12:00:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3b68c28a57f7be60c2e4b3e873c0ac4f</guid><category /></item><item><title>Re: Wow microtransakcije</title><description>Blizzard razmišlja o takvom modelu ali to najvijerovatnije nećemo vidjeti još dugo</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1850817.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 10:38:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">309d34b7311d171a327c94545dab6844</guid><category /></item><item><title>Wow microtransakcije</title><description>ma frend mi prico da je cito negdje na blizzu to, i ja sam ga pito da nije april fool i kaze da nije</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1850787.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 10:22:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c324711422aeecd549406c719c065864</guid><category /></item><item><title>Wow microtransakcije</title><description>Vjerojatno te neko odero za 1. april</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1850784.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 10:20:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0375528e9f623dc318f088545903668a</guid><category /></item><item><title>Wow microtransakcije</title><description>dal je istina da ce wow preci na mikrotransakcije umjesto pretplate od sljedece godine?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/wow-microtransakcije/1850781.aspx</link><pubDate>Wed, 13 Apr 2011 10:19:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0f51084b079c3fee19b2006b42e85da2</guid><category /></item></channel></rss>