﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 15:24:10 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 11 Apr 2011 12:11:01 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>Imperial glory</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/imperial-glory/95629.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Imperial glory</title><description>To je nešto slično Hamachiu, samo ima određen kapacitet igara preko koji se može igrati MP?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/imperial-glory/1845828.aspx</link><pubDate>Mon, 11 Apr 2011 12:11:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">034dd246291ec489c7d4472f6af75253</guid><category /></item><item><title>Re: Imperial glory</title><description>http://www.gameranger.com/&amp;nbsp;Prek toga mozete igrat MP, pouzdan program ima hrpu igrica podrzano i stalno dodaju igrice koje mozes igrat prek toga...&amp;nbsp;Naravno osim orginala mozete i ove druge i...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/imperial-glory/1845221.aspx</link><pubDate>Sun, 10 Apr 2011 23:56:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">56ebf99cf55a0cd171ebf5d7a59d6744</guid><category /></item><item><title>Imperial glory</title><description>Predobra igra... samo kad se sjetim kako sam se na.drkao kad krenem u pohod na Turke ko Rus, a ono Prusija napravi "peaceful annexation" Ottoman Empirea :P&amp;nbsp;Nažalost ne znam kako igrati MP, nikad ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/imperial-glory/1845045.aspx</link><pubDate>Sun, 10 Apr 2011 22:01:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">45fb470ae2a612fb1647686f2fb24d30</guid><category /></item><item><title>Imperial glory</title><description>Evo bok bugovci...:D&amp;nbsp;Htio bi vas pitati neštoak neko zna.&amp;nbsp;Dali ste igrali Imperial glory?(strategiju)&amp;nbsp;E, ako ste igrali dali mi može neko reći kako igrati multiplayer, ako je neko vec i...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/imperial-glory/1844368.aspx</link><pubDate>Sun, 10 Apr 2011 18:53:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b4d0930a77dde9d4bf981b83f3d6c28c</guid><category /></item></channel></rss>