﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 07:07:46 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 21 Mar 2011 21:56:51 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>CoD4 Server</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/cod4-server/93170.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: CoD4 Server</title><description>Dobit ces uplatnicu....odes u postu i uplatis</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1793089.aspx</link><pubDate>Mon, 21 Mar 2011 21:56:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">da08ce20178aecda309762bcd469d4cb</guid><category /></item><item><title>CoD4 Server</title><description>Jel znaš mozda gdje mogu plaćati server kad naručim?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1792746.aspx</link><pubDate>Mon, 21 Mar 2011 20:50:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">801c2cb0ca4eb6f045a78e9361ad7707</guid><category /></item><item><title>CoD4 Server</title><description>Ok, hvala.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1792664.aspx</link><pubDate>Mon, 21 Mar 2011 20:27:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0756a7d136700d7790ba3866ce26dd9b</guid><category /></item><item><title>CoD4 Server</title><description>Može se napraviti, ali su internet veze na kućnim računalima jednostavno preslabe da bi se na takvom serveru moglo ugodno igrati s nešto većim brojem igrača. Eventualno 3-4 slotova, ali to nije dovolj...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1792654.aspx</link><pubDate>Mon, 21 Mar 2011 20:24:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">668bbbe4c2c44861acc3600f5d9d4552</guid><category /></item><item><title>CoD4 Server</title><description>Pozdrav, zanima me mogu li kako napraviti server za CoD 4.Imam klan sa frendovima pa nebi bezveze placao ako se moze napraviti :) Unaprijed hvala</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1792596.aspx</link><pubDate>Mon, 21 Mar 2011 20:07:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0086ef41b1454f12da8f5a054bd220f3</guid><category /></item></channel></rss>