﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 05:10:36 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 24 Feb 2011 20:10:31 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Internet</description><title>ODesk</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/internet/odesk/89874.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>ODesk</title><description>Nitko nije imao iskustva s ovom stranicom? Potrebna mi je pomoć, ne znam kako da mi uplate novce. Ništa nije podržano u HR.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/odesk/1726351.aspx</link><pubDate>Thu, 24 Feb 2011 20:10:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">37291fe04fe1d22a04950c30f8140020</guid><category /></item><item><title>ODesk</title><description>Pozdrav, zanima me da li itko freelance-a preko ove stranice?Kakva su vaša iskustva?Ja sam danas dobio prvi posao, i već sam zaradio 3 dolara (malo ali čovjeka veseli)Da se razumijemo, ovo nije nikaka...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/odesk/1724392.aspx</link><pubDate>Wed, 23 Feb 2011 23:37:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">89077d8f6d85ad0854dc58e47949dfe8</guid><category /></item></channel></rss>