﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 15:21:01 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 28 Feb 2011 10:23:03 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Povezivanje na Internet</description><title>Dvije WiFi mreže na win 7</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/89832.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>@ivoxprabao sam s tim i neće@hudokada budem u mogučnosti probat ću i ovo što si ti naveo</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1735586.aspx</link><pubDate>Mon, 28 Feb 2011 10:23:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3c32769fc0487aa47d70e51ff0ce99a6</guid><category /></item><item><title>Re: Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>Pokušaj s ovim.&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1735364.aspx</link><pubDate>Mon, 28 Feb 2011 07:49:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">84e219a7b6f32c14907deb1cfda813dc</guid><category /></item><item><title>Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>Mozda pomogne:&amp;nbsp;http://www.hanselman.com/blog/ConfiguringTwoWirelessRoutersWithOneSSIDNetworkNameAtHomeForFreeRoaming.aspx</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1735346.aspx</link><pubDate>Mon, 28 Feb 2011 07:25:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3e8384a1a826e840efd3b7e57a3138de</guid><category /></item><item><title>Re: Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>druga kartica koja sluzi kao ap bi trebala biti podesena u Ad Hoc nacin. Kad stavis adhoc dobiti ces odredjenu ip adresu i subnet mask koje ce ti odrediti samo racunalo. Njih ostavi nepromijenjene, a ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1735341.aspx</link><pubDate>Mon, 28 Feb 2011 07:16:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e1fff4f315b43e8f37dfd61f860a8d8b</guid><category /></item><item><title>Re: Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>jer mi je daleko, na jednoj wlan kartici imam yagi 18 dbi antenu,a drugu želim napraviti tako da po kući imam pristup bežićnom netu</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1723366.aspx</link><pubDate>Wed, 23 Feb 2011 18:08:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4ad56dc08ddc0138babc5c93e1d850cf</guid><category /></item><item><title>Re: Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>a zašto se ne spojiš preko rutera?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1723358.aspx</link><pubDate>Wed, 23 Feb 2011 18:06:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2cda1648024e35fbf4a4b578468b06db</guid><category /></item><item><title>Dvije WiFi mreže na win 7</title><description>Ovako imam 2 wifi kartica na računalu(win 7 ultimate) ,jedna služi da se spajam na router (T-com thompson 782) i sad bi htjeo da se na drugu wlan karticu mogu spojiti sa laptopom ili mobitelom...pokuš...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/dvije-wifi-mreze-win-7/1723350.aspx</link><pubDate>Wed, 23 Feb 2011 18:04:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b881e85e396c0d20000664764903941f</guid><category /></item></channel></rss>