﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 13:43:11 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 19 Feb 2011 09:58:42 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>Tenkovske igre ili simulacije</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/tenkovske-igre-simulacije/89187.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Tenkovske igre ili simulacije</title><description>Postoji jedna tema za to http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/preporuka-igara-vase-racunalo/63366.aspxti si otvorio 15-ak tema da pitas, mogao si ( i trebao) sve tamo</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/tenkovske-igre-simulacije/1711070.aspx</link><pubDate>Sat, 19 Feb 2011 09:58:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cc1f1609a3fe0d990797e65e9f7dc6c1</guid><category /></item><item><title>Tenkovske igre ili simulacije</title><description>A taj world of tanks , to je online igra ili ?????</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/tenkovske-igre-simulacije/1711068.aspx</link><pubDate>Sat, 19 Feb 2011 09:57:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a89501d7584765656dc7f893d9b00fed</guid><category /></item><item><title>Tenkovske igre ili simulacije</title><description>Najnovija ti je World Of Tanks. GAMEPLAY&amp;nbsp;i po meni ima najbolju grafiku. Također još ima i Steel Fury. GAMEPLAY</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/tenkovske-igre-simulacije/1711048.aspx</link><pubDate>Sat, 19 Feb 2011 09:45:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cc52150fa0f1d8e26843104c84969b5b</guid><category /></item><item><title>Re: Tenkovske igre ili simulacije</title><description>http://www.worldoftanks.com/</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/tenkovske-igre-simulacije/1711038.aspx</link><pubDate>Sat, 19 Feb 2011 09:42:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3c8ccee05017bb104e0b1c0792e74b22</guid><category /></item><item><title>Tenkovske igre ili simulacije</title><description>Imam pitanje , da li postoji neka tenkovska igra ili simulacija , za PC , al da je novijeg vijeka ... Nije bitno jer WWII , afganistan , irak , samo da je grafika novija ...hvala =)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/tenkovske-igre-simulacije/1711036.aspx</link><pubDate>Sat, 19 Feb 2011 09:40:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c162f24ae0c952a7b547707f361a0c09</guid><category /></item></channel></rss>