﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 14:15:49 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 03 Sep 2008 06:10:14 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/7999.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>
Djozq kaže...


e hebemu, koliko je to full malo, treba mi vecinom za slusanje mp3 na slusalicama, da traje bar 2-3 dana, neznam, sta mi se jos moze preporucit, da ima masu memorije s dobrom kame...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/103178.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Sep 2008 06:10:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a42e0c34df828418b4e6b29450a40256</guid><category /></item><item><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><description>Djozq što se tiče toga što si naveo MP3 i kamera sve me vuče na SE serije K, C, W. Malo si pogledaj te modele, SE općemito ima dobre baterije i mp3 svirače u tim klasama i naravno što je veća brojčana...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/103173.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Sep 2008 04:56:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3600966eade9612c009905d1f1d8ffc6</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>ma sta se tice baterije za nokiu n95 8g, one od mugen power ce to rijesit, jest da malo strsi i od cigle napravi jos vecu al jebiga, svidjaju mi se cigle :=0

link
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/103170.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Sep 2008 03:35:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3aba1b77a24368623f3e46ab3724262d</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>e hebemu, koliko je to full malo, treba mi vecinom za slusanje mp3 na slusalicama, da traje bar 2-3 dana, neznam, sta mi se jos moze preporucit, da ima masu memorije s dobrom kamerom i odlicnom bateri...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/103168.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Sep 2008 01:26:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1913c5853c3c4633c7123457164e6147</guid><category /></item><item><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><description>n95 je dobar i sve to, ali mu full malo traje baterija i baš je glomazan i težak. nije mi neš.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/103016.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 19:45:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aed78b65ee4445884ada40122bdfe05e</guid><category /></item><item><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><description>hvala!!
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102909.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 17:17:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f0e762ed9416676c1be142cc6b9c2a65</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>
freak kaže...


Može meni pomoć oko izbora mobitela?? Ja bih htio da ima nekih 2 Gb memorije, i da mu baterija dugo traje. jer postoji takav nekakav za 1500 kn??



 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102906.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 17:16:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7c7c5ea120cbebd4552cda43c2b51948</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>postoji kupi si

 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102829.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 15:53:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">835bc6b9ce37548633ebec5e37a6ef10</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>
Djozq kaže...


3g mreza je za internet jelda,...

 



Jednim djelom DA. 3G mreža ti je nadogradnja EDGE (GPRS) mreže na veće brzine download-a i upload-a. Služi ti i za videotelefoniju, š...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102701.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 11:29:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2002dcd16d5358533cb6a6d9cb58f13c</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>
freak kaže...


Može meni pomoć oko izbora mobitela?? Ja bih htio da ima nekih 2 Gb memorije, i da mu baterija dugo traje. jer postoji takav nekakav za 1500 kn??



SE K800 + 2 GB karticu - n...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102696.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 11:19:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c47873db06812e711a6ede8d4b926aaa</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>3g mreza je za internet jelda, telefon sa sim karticom ce radit za pozive i drugo, jelda?=

a ima i wirless
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102680.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 10:53:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4d6a8ecc07f8bb3b9dd3dbef241c17c7</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>
Djozq kaže...


uzett cu si n95 8g , u americi sam sad, pa me zanima, uzet cu unlocked phone, i sad ima negdje us wersion, a negdje international version, a negdje samo pose unlocked phone

pa ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102650.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 10:16:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2f16e9f4ffdc1edf31115875dc634e6e</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>
Djozq kaže...


uzett cu si n95 8g , u americi sam sad, pa me zanima, uzet cu unlocked phone, i sad ima negdje us wersion, a negdje international version, a negdje samo pose unlocked phone

pa ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102584.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 08:36:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">329875beb7d9e44473265ff52bed3f1d</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>Pa zavisi koje karakteriskie trežiš, i od kojeg proizvođača, uzmeš neki mob za 1300-1400KN i kupiš memorisku karticu.

Npr. SE G502 dođe 1260KN
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102574.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 08:21:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9ea51bb9298e5a9254159955085c18e7</guid><category /></item><item><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><description>Može meni pomoć oko izbora mobitela?? Ja bih htio da ima nekih 2 Gb memorije, i da mu baterija dugo traje. jer postoji takav nekakav za 1500 kn??
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102572.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 08:13:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7991ec56ac6f593ede41bd4985a4ab1f</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>uzett cu si n95 8g , u americi sam sad, pa me zanima, uzet cu unlocked phone, i sad ima negdje us wersion, a negdje international version, a negdje samo pose unlocked phone

pa sad, dal ima kakve ra...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102495.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Sep 2008 03:05:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">85bfc77db995473a920c34ad9a1c2bcb</guid><category /></item><item><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><description>Nokia N95 8Gb je Ok, bolja nego obična N95, iPhone bih zaobišao. Ali bih ti ja preporučio da si pogledaš i SE K850 (favorit). U svakom slučaju Nokiu ili SE bih preferirao kao brend, tek pokoji Samsung...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102424.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Sep 2008 20:48:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2d3c405daf0a44a7b993fe2160bb865c</guid><category /></item><item><title>RE: Pomoc oko izbora mobitela</title><description>ako imas love, kupi n95 ili iphone koji ima nesto losiju kameru, a
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102403.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Sep 2008 20:08:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b0b42fdd64b6d8d3e99b1b71de06ef2f</guid><category /></item><item><title>Pomoc oko izbora mobitela</title><description>ovako, treba mi neki mob koji ima dobru kameru, masu prostora na disku da ga koristim kao mp3 player i dobru bateriju

 

e sad, najlogicniji mi je izbor nokia n95 8g i nju namjeravam kupit

sad...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pomoc-izbora-mobitela/102386.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Sep 2008 19:41:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ad839229746f5955bfcde01d06ed5296</guid><category /></item></channel></rss>