﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 15:04:48 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 03 Sep 2008 22:09:16 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Nokia 6650 - vaše mišljenje</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/nokia-6650-vase-misljenje/7795.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Nokia 6650 - vaše mišljenje</title><description>pozdrav....

 

Posjedujem mobitel nekih 10-tak dana i sve najbolje. Odličan dizajn, odlična završna obrada. Symbian je ultra brz, svi programi zasad rade (LCG JUkebox, GarminXT, Y Broswer, SmartM...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/nokia-6650-vase-misljenje/103827.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Sep 2008 22:09:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">706b94072bc65be721bb4f36bdfa550c</guid><category /></item><item><title>Nokia 6650 - vaše mišljenje</title><description>Planiram kupiti mobitel Nokia 6650 i zanima me vaše mišljenje o tom uređaju.
Mreža:GSM/HSDPA 850/900/1800/ 1900/2100
(SAR) Zračenje W/kg:NMH-1&gt; 0.64
Dimenzije:94 x 47 x 21 mm
Težina:112 g
Zaslon:...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/nokia-6650-vase-misljenje/99838.aspx</link><pubDate>Thu, 28 Aug 2008 14:11:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">352542149b04ffdd89bba8c99926ab81</guid><category /></item></channel></rss>