﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 19:35:50 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 09 Sep 2010 16:54:37 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/67841.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Ovako ne želim da pametujem, ali sam imao sličan problem,Mislim na ovaj sa Windows Live Messenger-om.&amp;nbsp; Želio sam da ga instaliram sve ok. ali na samom početku instalacije, ovako slična poruka bro...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1257285.aspx</link><pubDate>Thu, 09 Sep 2010 16:54:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9af22ee5d8716e479414d4d71092cfda</guid><category /></item><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Ne znam stvarno, to bi mogli znati tek oni koji su zajebavali sa tom verzijom i koji su je pravili.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255254.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 19:23:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">afd43940358c0cfe3b4feb8535a7b531</guid><category /></item><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Da, ova verzija je nešto najžešće što postoji, što se tiče izbačenih stvari, radi fenomenalno brzo, sustav se diže za par sekunda, gasi za još manje, pogledaj na youtube. Eto, samo još da uštimam ovih...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255233.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 19:16:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7f2984072d0303626b84107477c0a1c3</guid><category /></item><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Ta verzija je izgleda žestoko okljaštrena čim koristi 40 Mb rama. Ne znam šta je izbačeno pa uzrokuje problem. Ja sam sebi slipstreamao i poizbacivao nekoliko stvari, one crvene označene u nlite progr...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255222.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 19:14:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8fdb6e8bde0b240a28a5d07bb80d4d9d</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Kada na search pretražim ovo ODBC (naziv u svakom erroru koji iskoči) pune windowse xp sp3, nađe ovo: http://img840.imageshack.us/img840/8130/50261346.jpg&amp;nbsp;Sad neznam što od navedenog treba vratit...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255212.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 19:12:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">939bd6ba813ae1384cf29e6316a79954</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Zbog toga što ti windowsi kad se instaliraju koriste manje od 40 mb rama, moj stari pentium 4 sa 256 mb rama doslovno leti, brži je od dvojezgrenog amda 5000+ i 2 gb rama, eto zbog toga, a rade mi svi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255143.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:56:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c67d1b0d701833fd573a95bbb51f0eae</guid><category /></item><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Mozda glupo pitanje ali zasto ne nstaliras normalne windowse?  Cemu zezanje sa tim verzijama a da ne spominjem pitanje sigurnosti.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255129.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:53:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">194053cbfefcc7a10e2eb14a03d9665c</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>A ništa, pitat ću pa ako nije po pravilima neka neko pobriše. Znači koristim verziju MicroXP 0.85, ovakav je naziv .iso filea 'XP04D.MicroXP.Without.Added.Drivers.Unattended'To  je posljednja verzija....</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255112.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:49:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bb2c6934efd80118386ea07768bfa058</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>E ovako, ja imam originalne windowse xp, ali nisam baš vješt u izbacivanju svega živoga iz njih jer mi poslije pola toga ne radi a sustav opet ne bude puno brži. I zato sam skinuo MicroXp koji su već ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255094.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:45:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9845dca1200a3ce17a809c927ba43793</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Prije godinu dana u BUG-u je bila tema o slipstreamanju Service Pack-a 3 na Windows XP SP2 i postupak kako se to radi kao i način pravljenja unattended - mislim da je to ona verzija sa već unešenim se...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255063.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:36:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">665e411bbc417243d1cd3e20451ff0da</guid><category /></item><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Ako ne dobiješ karton - smiješ..</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255061.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:35:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e7b5cb5989efde9fb4cf5cfb6ae9e15f</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Windowsi su piratski do onog trenutka kad je tvoj key od windowsa nevazeci. Dakle, slobodno moodaj.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255060.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:35:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1277c29350d888a8304e7f176d8d55b8</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>šta ja znam, mislio sam da to automatski spada pod pirateriju, znači smijem pričat o tome?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255050.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:33:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">402ca2ec6935e92600aaca39686bd15a</guid><category /></item><item><title>RE: Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Zasto bi bili piratski ako si i, legalne windowse modifikovao.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255045.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:32:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">652230b34fef44fadc443680498c09ec</guid><category /></item><item><title>Pitanje u vezi modificiranih verzija windowsa</title><description>Zanima me smije li se pričati o unattend verzijama windowsa za osobnu upotrebu? Znam da se za takve windowse smatra da su piratski ali ako imam originalni cd windowsa, a koristim neku unattend verziju...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/pitanje-vezi-modificiranih-verzija-windowsa/1255032.aspx</link><pubDate>Wed, 08 Sep 2010 18:30:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">74134cf85f59e3f896c8b2ca5818e5e3</guid><category /></item></channel></rss>